Zoek
Sluit dit zoekvak.

Dit zijn de categorieën van Ons Dorp Kwist 2017

Ouwe Mik prolongeert titel Ons Dorp Kwist 2016
Foto: Ons Son en Breugel

Ga 100% goed voorbereid aan de slag met Ons Dorp Kwist, lees nu alvast de categorieën.

Op 6 oktober gaan duizenden dorpsbewoners weer meedoen aan de dorpsquiz van Son en Breugel, Ons Dorps Kwist. De oplettende deelnemers hebben de categorieën al voorbij zien komen op de Facebookpagina van Ons Dorp Kwist, maar op verzoek van de organisatie delen we de categorieën ook op Ons Son en Breugel.

 1. Sport en spel
 2. Feest
 3. Beroepen
 4. Te land, ter zee en in de lucht
 5. Happen en stappen
 6. Ons dorp
 7. Sjerlokkie
 8. Beeld en geluid
 9. Ge wit oit noit nie
 10. Op pad
 11. Sponsoren
 12. Geheime opdracht

We zien vaste waardes van Ons Dorp Kwist terugkomen in 2017, zoals de geheime opdracht, de sponsoropdrachten en natuurlijk Sjerlokkie. We wensen iedereen veel wijsheid toe in hun poging team Ouwe Mik van de troon te stoten. Meer informatie vind je op de website van Ons Dorp Kwist en de Facebookpagina.


Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play