Derde overwinning op rij voor Masterminds bij Ons Dorp Kwist

Winnaars van Ons Dorp Kwist 2021 Masterminds
Foto: Ons Dorp Kwist

Met de derde Ons Dorp Kwist overwinning op rij staan de Masterminds op overwinningsaantal op een gedeelde tweede plaats. Zij deelden het podium met nog twee bekenden van de jaarlijkse dorpsquiz.

Tijdens de feestavond van Ons Dorp Kwist werd afgeteld naar de nummer één, de absolute winnaar van de dorpsquiz. In totaal streden 45 teams om de titel. In de zaal van café-restaurant de Zwaan konden deelnemers genieten van muziek en een drankje, terwijl de organisatie van Ons Dorp Kwist de uitslag bekend maakte en de opzienbarende quizvragen en -antwoorden nader bekeek.

De top drie bestond uit drie bekende gezichten van de quiz: Masterminds, Zagerstraat & Co en Heurdemenie. Masterminds won de twee voorgaande reguliere edities. Heurdemenie, bestaande uit leden van de harmonie, wonnen de 2013 en 2014. Zagerstraat & Co stonden in 2019 ook al op het podium en eindigde op de tweede plaats.

Op gelijke hoogte met Ouwe Mik

De marge tussen de nummer twee en drie was slechts vier punten, maar uiteindelijk had Zagerstraat & Co (1134 punten) de tweede plaats bemachtigd ten kostte van Heurdemenie (1130 punten). Daarmee ging de winst voor de derde keer op rij naar Masterminds. Het team wist met een comfortabele afstand de nummer twee op afstand te houden, met een totaal van 1268 punten.

Met de winst van Masterminds streven zij de harmonie voorbij en komen op gelijke hoogte met Ouwe Mik, die de quiz drie keer wonnen (in 2015, 2016 en 2017). Masterminds bestaat deels uit oud leden van Ouwe Mik.

Einduitslag Ons Dorp Kwist 2021

 1. Masterminds
 2. Zagerstraat & Co
 3. Heurdemenie
 4. Gezwets in de Ruimte
 5. WDOM
 6. Important
 7. FC Schuttersheide
 8. Bevers & Boschman
 9. Scouting Dutmella
 10. Butterfly Bunch
 11. Kwist t wel!
 12. Verse broodjes
 13. Witte gij ’t zelluf #jwidb
 14. De Koolweetjes
 15. Vûr spek en bonne
 16. Team Regenboog 2.0
 17. De Dikke Vandalen
 18. De kleine heide
 19. Witte Gei(u)t
 20. FiFO
 21. Van alles en nog wa
 22. De Tweeties
 23. Kanaalbabbels
 24. Kwist ’t
 25. Op ’t nippertje
 26. Quiz niks
 27. Lavrijssen & Co
 28. Per seconde grijzer
 29. De (sl)importers
 30. Plutokwist’t
 31. Het Geweten Uit De Gentiaan
 32. Sterren van sonniushof
 33. buurtvereniging Bokt
 34. Buurtvereniging GEHURTERBIJ
 35. Op ’t puntje van m’n tong…
 36. Ik kan heel mooi fluiten
 37. De Raccers
 38. de Bij(dehandjes)
 39. QT D’n Jachters
 40. De Toetjes
 41. Bar Son en Breugel
 42. Error404: Teamname not
 43. Stappies
 44. FC Ross
 45. Het verandapleintje

Post article

Post article

Deel dit nieuws

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Meer nieuws