De minister van Financiën Jeroen Dijsselbloem is vandaag herkozen als voorzitter van de Eurogroep. De komende 2,5 jaar blijft hij aan het roer van één van de belangrijkste politieke posten binnen Europa.
De ministers van Financiën uit heel de Europese Unie konden vandaag stemmen voor de post van voorzitter van de Eurogroep. De PvdD-minister versloeg zijn enige kandidaat, de Spaanse minister van Financiën Luis de Guindos.
Dijsselbloem heeft het de afgelopen weken flink voor zijn kiezen gekregen met de Griekse crisis, waar gister een akkoord over is bereikt. De komende twee jaar krijgt Griekenland ruim 80 miljard van de EU.
Voor degene die denken ‘wat heeft onze minister van Financiën te maken met Son en Breugel? Lees dan vooral het artikel 5 feiten die je misschien niet wist over Son en Breugel.