Dorpsvisie kiest Remco Heeren als lijsttrekker

Dorpsvisie kiest Remco Heeren als lijsttrekker gemeenteraadsverkiezingen
Foto: Dorpsvisie (aangeleverd)

Tijdens de Algemene Ledenvergadering heeft Dorpsvisie unaniem Remco Heeren, huidig fractievoorzitter, gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026.

Remco is sinds 2010 actief binnen de fractie en vanaf 2014 raadslid; bovendien was hij al tweemaal eerder lijsttrekker. De leden spraken opnieuw hun volle vertrouwen in hem uit. Dorpsvisie zegt dat met zijn jarenlange betrokkenheid bij het lokale verenigingsleven en zijn ervaring en opgebouwde kennis Dorpsvisie in Remco de ideale kandidaat ziet om het dorp met energie en verbinding vooruit te brengen.

Op nummer 2 staat José Goossens-Junier, raadslid en voormalig lijsttrekker van Dorpsbelang. José voert met haar sociale betrokkenheid en politieke ervaring de lijst mee aan.

Sinds de fusie van Dorpsvisie en Dorpsbelang in 2024 bundelen beide dorpspartijen hun krachten om als één sterke lokale partij met oplossingen te komen voor de uitdagingen in onze gemeenschap. Zo hebben zij zich de aflopen periode ingezet voor nieuwe woningbouwprojecten voor jong en oud, voor goede voorzieningen zoals onze sporthallen en wijkcentra, behoud van subsidies voor verenigingen en het betaalbaar in stand houden van WMO en Jeugdzorg.

Ambities voor de komende jaren

In de komende bestuursperiode wil Dorpsvisie zich volgens de partij krachtig blijven onderscheiden als de lokale partij die midden in onze dorpse samenleving staat. Dorpsvisie maakt naar eigen zegge met een realistische blik keuzes voor nu en naar de toekomst om ook in ons dorp goed om te gaan met de uitdagingen en kansen van de onstuimige groei van de regio. Zo zetten zij naar eigen zegge in op het blijven toevoegen van passende woningen voor jongeren en senioren uit Son en Breugel, het versterken van gezondheid en gemeenschapszin via laagdrempelige zorg en ontmoetingsplekken, een duurzaam en groen dorp met ruimte voor biodiversiteit, veilige en toekomstbestendige mobiliteit, en sterke verenigingen en voorzieningen die bijdragen aan een hecht en leefbaar Son en Breugel. Daarbij blijft de partij streven naar solide financiën, het behoud van de zelfstandigheid van onze gemeente en constructieve samenwerking in de regio. 

Remco zegt: “Met het samengaan van Dorpsvisie en Dorpsbelang staan wij sterker dan ooit. Samen zetten wij ons in voor een toekomst waarin Son en Breugel zelfstandig, verbonden en leefbaar blijft voor iedereen.”

Deel dit nieuws