Inschrijftermijn Ons Dorp Kwist verlengd tot 15 september

Deelnemers aan Ons Dorp Kwist in de kantine van voetbalvereniging SBC
Foto: Ons Son en Breugel

De organisatie van Ons Dorp Kwist heeft de inschrijftermijn voor de dorpsquiz editie 2021 verlengd tot 15 september.

Op 1 juni is de inschrijving voor Ons Dorp Kwist geopend. Op 31 augustus zou de inschrijving sluiten, maar de inschrijftermijn is met ruim twee weken verlengd. Team kunnen zich nu tot 15 september inschrijven.

Inschrijven kan via de website www.onsdorpkwist.nl. Zodra je het inschrijfgeld betaald hebt, is de registratie definitief. Inschrijfkosten is 30 euro per team.Mocht de kwis onverhoopt vanwege corona alsnog niet door kunnen gaan, dan wordt het betaalde inschrijfgeld teruggestort.

De dorpsquiz wordt dit jaar op 1 oktober gehouden. De traditionele feestavond met de onthulling van de winnaars staat in de planning voor 16 oktober in café-restaurant de Zwaan.

Post article

Post article

Deel dit nieuws

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter

Meer nieuws