Search
Close this search box.

Kom het team van Ons Son en Breugel versterken

Ons Son en Breugel versterken
Foto: Ons Son en Breugel

Ons Son en Breugel wil graag haar contentportfolio uitbreiden en zoekt daarbij hulp van jou.

Met ruim 1000 likes op Facebook en maandelijks duizenden bezoeken is Ons Son en Breugel de snelst groeiende nieuwswebsite van Son en Breugel. Zoals je kunt begrijpen hebben kunnen we alle hulp gebruiken om Son en Breugel te voorzien van de leukste, belangrijkste en intrigerende berichten over ons dorp.

Met Ons Son en Breugel willen we een divers publiek bereiken met verschillende interesses en in alle leeftijdsgroepen. Ons dorp is meer dan alleen nieuws: we bestaan uit verenigingen, clubs, bedrijven, hobby’s, opmerkelijke mensen, noem het maar op.

Om iedereen te voorzien van de content waar zij naar zoeken, is het nodig om een divers aanbod aan redacteuren te hebben. Redacteuren die net zo divers zijn als ons dorp, met veel of weinig ervaring en van jong tot oud. Hoeveel jouw inbreng is, is helemaal aan jou. Je werkt in je eigen tijd, wanneer jij tijd en zin hebt op een plek die je zelf bepaalt.

Ons Son en Breugel is dus op zoek naar jou, bijvoorbeeld om:

  • foto’s en video’s te maken;
  • interviews af te nemen;
  • op zoek te gaan naar nieuws;
  • columns en/of opiniestukken te schrijven;
  • artikelen te schrijven.

Lijkt het jou leuk om het team van Ons Son en Breugel te versterken? Neem dan contact op met ons via email.