Het muziekkapel Wa’n Klank werd dit jaar extra in het zonnetje gezet.
Ieder jaar reikt carnavalsvereniging de Krutjesrapers onderscheidingen uit als waardering voor de inzet die mensen en groepen voor het carnaval in Krutjesgat, zoals recentelijk de Zilveren Krut voor Moniek Harteveld. Dit jaar heeft het bestuur van de Krutjesrapers gekozen om een oeuvreprijs uit te reiken aan Wa’n Klank.
De ludieke muziekgroep heeft een nederige begin. Veel muzikanten van Wa’n Klank hadden geen enkele muziekervaring toen zij begonnen, maar groeide door de jaren heen uit tot een boerenkapel die regelmatig te vinden is tijdens speciale momenten in Son en Breugel.
Wa’n Klank begon in 1983 om in 1984, 33 jaar geleden, officieel naar buiten te treden. Ze waren de kapel tijdens de boerenbruiloft in Breugel en maken nu muziek tijdens het carnaval in de Bongerd. Ook deden zij vele malen mee aan de optocht.
In plaats van dit bericht liever jouw nieuwsbericht gelezen?
Wij zitten klaar om je berichtje te ontvangen en waar nodig te helpen om jouw bericht perfect te maken voor publicatie.