Search
Close this search box.

Ouwe Mik de beste van Ons Dorp Kwist 2015

Foto: Rutger van der Heijden

De derde editie van Ons Dorp Kwist is gewonnen door Ouwe Mik.

De spanning was om te snijden in het Vestzaktheater, waar voor de onthulling honderden deelnemers naar toe waren gekomen. De jonge deelnemers van Ouwe Mik lieten na een spannende onthulling uiteindelijk de Lijsterbesjes op de tweede plaats van de Harmonie (die de vorige twee edities van Ons Dorp Kwist wonnen) op de derde plaats achter zich.

IMG_0459

De Lijsterbesjes kondigden aan hun prijs te doneren aan een goed doel, namelijk aan het Bijna Thuis Huis.

Dhr. Bekkers van Wij Zijn Gaaf en Mark Meulenbroeks van Zoeken We Even Op United kregen een speciale prijs overhandigd. Zij kregen uit handen van de twee hoofdsponsoren een prijs voor het behalen van de meeste punten tijdens de geheime opdracht, waarbij men moest boogschieten. Beide haalden 92 punten.

En het bleef door de overwinning van Ouwe Mik nog lang onrustig in het Vestzaktheater.IMG_0507