Search
Close this search box.

Prins Ronald: we waogen ’t erop, mi onze jeugd veurop!

Prins Ronald: we waogen 't erop, mi onze jeugd veurop!
Foto: Enrico Robbemont

Prins Ronald Brekelmans zal in 2017 voorop lopen in de polonaise in Krutjesgat.

Ronald Brekelmans woont samen met zijn vrouw Linda en dochters Benthe en Merle in de Zagerstraat in Breugel. Overdag is hij werkzaam bij defensie als hoofd REP en in zijn vrije uurtje speelt hij graag een balletje bij SBC en traint hij het korfbalteam van één van zijn dochters bij de Corridor. Daarnaast is hij verfent carnavalvierder bij Ginne Klets, de Stoklanterfanters en als voormalig lid van de raad van 11.

De spectaculaire onthulling op het Kerkplein was geheel in stijl. Ronald kwam met een legerjeep het Kerkplein opgereden, refererend aan zijn werkgever. Krutjesgat zal dus dit jaar een energieke prins krijgen met zijn adjudant Arjen aan zijn zijde.


Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play


Lees ook