Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sportuitslagen en programma – week 38 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen en het programma van voetbalvereniging SBC voor week 38 2017.

Uitslagen Voetbalvereniging SBC 16 september en 17 september

WedstrijdUitslag
SBC JO 19-1Best Vooruit JO 19-12-3
SBC JO 19-2RKVVO JO 19-21-3
Wilhelmina Boys JO 19-2SBC JO 19-35-1
SBC JO 19-4Vrij
Geldrop JO 17-2SBC JO 17-10-0
Nuenen JO 17-4SBC JO 17-27-0
SBC JO 17-4Wilhelmina Boys JO 17-47-2
SBC JO 17-5Geldrop JO 17-52-4
RKVVO JO 17-3SBC JO 17-612-4
SBC JO 15-1Rood Wit V’hoven JO 15-10-1
SBC JO 15-2GBMC JO 15-24-1
Wilhelmina Boys JO 15-4SBC JO 15-30-7
Woenselse Boys JO 15-2SBC JO 15-40-5
ODC JO 15-3SBC JO 15-53-5
WODAN JO 15-4SBC JO 15-612-0
SBC JO 16-7GNieuw Woensel JO 15-20-2
Oirschot Vooruit MO 15-1SBC MO 15-10-9
Dn Dungen JO 13-1SBC JO 13-11-4
SBC JO 13-2BMC JO 13-10-1
Spoord.Boys JO 13-1SBC JO 13-35-1
SBC JO 13-4Woenselse Boys JO 13-11-7
SBC JO 13-5Vrij
SBC JO 13-6Nuenen JO 13-717-1
EMK JO 13-4SBC JO 13-76-5
SBC MO 13-1Nieuw Woensel MO 13-10-11
SBC JO 12-1Brabantia JO 12-11-0
SBC JO 11-1GWilhelmina Boys JO 11-16-2
SV Valkenswaard JO 11-3SBC JO 11-2G3-7
Woenselse Boys JO 11-3SBC JO 11-32-3
SBC JO 11-4BMC JO 11-21-4
Wilhelmina Boys JO 11-2SBC JO 11-5G14-2
St.Mich.Gestel JO 11-3SBC JO 11-6G2-4
SBC JO 11-7EMK JO 11-29-2
SBC JO 11-8GDe Weebosch JO 11-10-9
SBC JO 11-9Boxtel JO 11-31-9
ODC JO 11-5SBC JO 11-104-6
BMC JO 11-6SBC JO 11-11G11-0
SBC JO 10-1Marvilde JO 10-17-0
SBC JO 9-1Unitas ’59 JO 9-10-14
SBC JO 9-2GBudel JO 9-38-1
WODAN JO 9-3SBC JO 9-3G7-5
SBC JO 9-4WODAN JO 9-40-9
Geldrop JO 9-6SBC JO 9-5G0-8
Geldrop JO 9-7SBC JO 9-63-11
SBC JO 9-7 Vrij
ODC JO 9-3SBC JO 9-87-3
SBC JO 9-9GWilhelmina Boys JO 9-53-3
SBC JO 9-10GNieuw Woensel JO 9-10-11
Unitas ’59 JO 8-2SBC JO 8-13-9
ODC G2GSBC G 1G0-8
SBC JG 1Vrij
SBC 1DOSL 14-0
Unitas’59 3SBC 20-0
Unitas’59 2SBC 32-1
Nuenen 6SBC 42-3
WODAN 7SBC 55-2
SBC 6Braakhuizen 53-0
Nieuw Woensel 8SBC 71-4
Acht 8SBC 82-2
Acht 9SBC 97-2
SBC 11Nieuw Woensel 95-3
Woenselse Boys 10SBC 123-0
Wilhelmina Boys VR1SBC VR15-2

Uitslagen handbalvereniging Apollo 16 september en 17 september

WedstrijdUitslag
Saturnus HC1Apollo HC118-14
Apollo DB1DOS ’80 DB115-20
Apollo D1Jupiter ’75 D113-13

Programma voetbalvereniging SBC 23 september en 24 september

WedstrijdVertrekAanvang
DBS JO 19-1SBC JO 19-116:00
DVS JO 19-2SBC JO 19-214:0015:00
HMVV/SDO’39 JO 19-1SBC JO 19-313:3014:30
SBC JO 19-4Vrij
SBC JO 17-1VOAB JO 17-113:15
Best Vooruit JO 17-3SBC JO 17-213:4514:45
SBC JO 17-4EFC JO 17-315:15
Wilhelmina Boys JO 17-4SBC JO 17-513:4514:45
SBC JO 17-6Vrij
SBC JO 15-1Unitas ’59 JO 15-213:15
SBC JO 15-2GVrij
SV Budel JO 15-4SBC JO 15-311:4512:45
SBC JO 15-4Taxandria JO 15-213:15
SBC JO 15-5Wilhelmina Boys JO 15-313:15
Marvilde JO 15-3SBC JO 15-612:3013:30
RKSV Heeze JO 15-3SBC JO 15-7G09:1510:15
SV Valkenswaard MO 15-2SBC MO 15-112:1513:15
DVS JO 13-1SBC JO 13-110:4511:45
Bladella JO 13-2SBC JO 13-210:0011:00
SBC JO 13-3Woenselse Boys JO 13-211:45
DBS JO 13-3SBC JO 13-410:0011:05
SBC JO 13-5DBS JO 13-711:45
RKSV Nuenen JO 13-6SBC JO 13-610:0011:00
SBC JO 13-7Wilhelmina Boys JO 13-411:45
Marvilde MO 13-2SBC MO 13-110:0011:00
SBC JO 12-1Wilhelmina JO 12-111:45
SBC JO 11-1GTaxandria JO 11-210:15
SBC JO 11-2GSV Valkenswaard JO11-210:15
SBC JO 11-3Budel JO11-510:15
Nieuw Woensel JO 11-1SBC JO 11-408:1509:00
SBC JO 11-5GDVS JO 11-310:15
SBC JO 11-6GWODAN JO 11-410:15
Braakhuizen JO11-4SBC JO 11-709:0010:00
SBC JO 11-8GGeldrop JO 11-4G10:15
SBC JO 11-9Vrij
EMK JO 11-5SBC JO 11-1009:1510:15
EFC JO 11-6SBC JO 11-11G09:3010:30
SBC JO 10-1ODC JO 10-210:15
SBC JO 9-1UNA JO 9-109:00
Reusel Sport JO 9-2SBC JO 9-2G08:1509:15
SBC JO 9-3GBraakhuizen JO 9-209:00
SV Valkenswaard JO 9-3SBC JO 9-408:0009:00
Vessem JO 9-1SBC JO 9-5G09:0010:00
DBS JO 9-4SBC JO 9-609:0010:00
Wilhelmina Boys JO 9-5SBC JO 9-708:0009:00
Wilhelmina Boys JO 9-3SBC JO 9-809:0010:00
VCB JO 9-1SBC JO 9-9G08:0009:00
SV Valkenswaard JO 9-6SBC JO 9-10G08:0009:00
Geldrop JO 8-2SBC JO 8-108:0009:00
SBC G 1GBoeimeer G 113:15
Rijen JG 1GSBC JG 1G12:0013:00
SBC 1Acht 114:30
SBC 2Hilvaria212:00
Boxtel 2SBC 311:00
SBC 4Oisterwijk 210:00
Heeze 5SBC 510:00
RKVVO 7SBC 612:00
SBC 7UNA 1113:00
Brabantia 10SBC 812:00
SBC 9Tongelre 313:00
Acht 8SBC 1012:00
SBC 11EMK 612:00
Wilhelmina Boys 6SBC 1210:00
Reusel Sport VR1SBC VR112:00
SBC VR2Valkenswaard VR210:00

Programma handbalvereniging Apollo 23 september en 24 september

WedstrijdAanvang
Handbal Someren HB1Apollo HB111:00
Bedo D1Apollo D112:00
Acritas HC1Apollo HC109:00
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1Apollo DB110:00
Acritas E2Apollo E110:10

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play