Sportuitslagen en programma – week 38 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen en het programma van voetbalvereniging SBC voor week 38 2017.

Uitslagen Voetbalvereniging SBC 16 september en 17 september

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Best Vooruit JO 19-1 2-3
SBC JO 19-2 RKVVO JO 19-2 1-3
Wilhelmina Boys JO 19-2 SBC JO 19-3 5-1
SBC JO 19-4 Vrij
Geldrop JO 17-2 SBC JO 17-1 0-0
Nuenen JO 17-4 SBC JO 17-2 7-0
SBC JO 17-4 Wilhelmina Boys JO 17-4 7-2
SBC JO 17-5 Geldrop JO 17-5 2-4
RKVVO JO 17-3 SBC JO 17-6 12-4
SBC JO 15-1 Rood Wit V’hoven JO 15-1 0-1
SBC JO 15-2G BMC JO 15-2 4-1
Wilhelmina Boys JO 15-4 SBC JO 15-3 0-7
Woenselse Boys JO 15-2 SBC JO 15-4 0-5
ODC JO 15-3 SBC JO 15-5 3-5
WODAN JO 15-4 SBC JO 15-6 12-0
SBC JO 16-7G Nieuw Woensel JO 15-2 0-2
Oirschot Vooruit MO 15-1 SBC MO 15-1 0-9
Dn Dungen JO 13-1 SBC JO 13-1 1-4
SBC JO 13-2 BMC JO 13-1 0-1
Spoord.Boys JO 13-1 SBC JO 13-3 5-1
SBC JO 13-4 Woenselse Boys JO 13-1 1-7
SBC JO 13-5 Vrij
SBC JO 13-6 Nuenen JO 13-7 17-1
EMK JO 13-4 SBC JO 13-7 6-5
SBC MO 13-1 Nieuw Woensel MO 13-1 0-11
SBC JO 12-1 Brabantia JO 12-1 1-0
SBC JO 11-1G Wilhelmina Boys JO 11-1 6-2
SV Valkenswaard JO 11-3 SBC JO 11-2G 3-7
Woenselse Boys JO 11-3 SBC JO 11-3 2-3
SBC JO 11-4 BMC JO 11-2 1-4
Wilhelmina Boys JO 11-2 SBC JO 11-5G 14-2
St.Mich.Gestel JO 11-3 SBC JO 11-6G 2-4
SBC JO 11-7 EMK JO 11-2 9-2
SBC JO 11-8G De Weebosch JO 11-1 0-9
SBC JO 11-9 Boxtel JO 11-3 1-9
ODC JO 11-5 SBC JO 11-10 4-6
BMC JO 11-6 SBC JO 11-11G 11-0
SBC JO 10-1 Marvilde JO 10-1 7-0
SBC JO 9-1 Unitas ’59 JO 9-1 0-14
SBC JO 9-2G Budel JO 9-3 8-1
WODAN JO 9-3 SBC JO 9-3G 7-5
SBC JO 9-4 WODAN JO 9-4 0-9
Geldrop JO 9-6 SBC JO 9-5G 0-8
Geldrop JO 9-7 SBC JO 9-6 3-11
SBC JO 9-7  Vrij
ODC JO 9-3 SBC JO 9-8 7-3
SBC JO 9-9G Wilhelmina Boys JO 9-5 3-3
SBC JO 9-10G Nieuw Woensel JO 9-1 0-11
Unitas ’59 JO 8-2 SBC JO 8-1 3-9
ODC G2G SBC G 1G 0-8
SBC JG 1 Vrij
SBC 1 DOSL 1 4-0
Unitas’59 3 SBC 2 0-0
Unitas’59 2 SBC 3 2-1
Nuenen 6 SBC 4 2-3
WODAN 7 SBC 5 5-2
SBC 6 Braakhuizen 5 3-0
Nieuw Woensel 8 SBC 7 1-4
Acht 8 SBC 8 2-2
Acht 9 SBC 9 7-2
SBC 11 Nieuw Woensel 9 5-3
Woenselse Boys 10 SBC 12 3-0
Wilhelmina Boys VR1 SBC VR1 5-2

Uitslagen handbalvereniging Apollo 16 september en 17 september

Wedstrijd Uitslag
Saturnus HC1 Apollo HC1 18-14
Apollo DB1 DOS ’80 DB1 15-20
Apollo D1 Jupiter ’75 D1 13-13

Programma voetbalvereniging SBC 23 september en 24 september

Wedstrijd Vertrek Aanvang
DBS JO 19-1 SBC JO 19-1 16:00
DVS JO 19-2 SBC JO 19-2 14:00 15:00
HMVV/SDO’39 JO 19-1 SBC JO 19-3 13:30 14:30
SBC JO 19-4 Vrij
SBC JO 17-1 VOAB JO 17-1 13:15
Best Vooruit JO 17-3 SBC JO 17-2 13:45 14:45
SBC JO 17-4 EFC JO 17-3 15:15
Wilhelmina Boys JO 17-4 SBC JO 17-5 13:45 14:45
SBC JO 17-6 Vrij
SBC JO 15-1 Unitas ’59 JO 15-2 13:15
SBC JO 15-2G Vrij
SV Budel JO 15-4 SBC JO 15-3 11:45 12:45
SBC JO 15-4 Taxandria JO 15-2 13:15
SBC JO 15-5 Wilhelmina Boys JO 15-3 13:15
Marvilde JO 15-3 SBC JO 15-6 12:30 13:30
RKSV Heeze JO 15-3 SBC JO 15-7G 09:15 10:15
SV Valkenswaard MO 15-2 SBC MO 15-1 12:15 13:15
DVS JO 13-1 SBC JO 13-1 10:45 11:45
Bladella JO 13-2 SBC JO 13-2 10:00 11:00
SBC JO 13-3 Woenselse Boys JO 13-2 11:45
DBS JO 13-3 SBC JO 13-4 10:00 11:05
SBC JO 13-5 DBS JO 13-7 11:45
RKSV Nuenen JO 13-6 SBC JO 13-6 10:00 11:00
SBC JO 13-7 Wilhelmina Boys JO 13-4 11:45
Marvilde MO 13-2 SBC MO 13-1 10:00 11:00
SBC JO 12-1 Wilhelmina JO 12-1 11:45
SBC JO 11-1G Taxandria JO 11-2 10:15
SBC JO 11-2G SV Valkenswaard JO11-2 10:15
SBC JO 11-3 Budel JO11-5 10:15
Nieuw Woensel JO 11-1 SBC JO 11-4 08:15 09:00
SBC JO 11-5G DVS JO 11-3 10:15
SBC JO 11-6G WODAN JO 11-4 10:15
Braakhuizen JO11-4 SBC JO 11-7 09:00 10:00
SBC JO 11-8G Geldrop JO 11-4G 10:15
SBC JO 11-9 Vrij
EMK JO 11-5 SBC JO 11-10 09:15 10:15
EFC JO 11-6 SBC JO 11-11G 09:30 10:30
SBC JO 10-1 ODC JO 10-2 10:15
SBC JO 9-1 UNA JO 9-1 09:00
Reusel Sport JO 9-2 SBC JO 9-2G 08:15 09:15
SBC JO 9-3G Braakhuizen JO 9-2 09:00
SV Valkenswaard JO 9-3 SBC JO 9-4 08:00 09:00
Vessem JO 9-1 SBC JO 9-5G 09:00 10:00
DBS JO 9-4 SBC JO 9-6 09:00 10:00
Wilhelmina Boys JO 9-5 SBC JO 9-7 08:00 09:00
Wilhelmina Boys JO 9-3 SBC JO 9-8 09:00 10:00
VCB JO 9-1 SBC JO 9-9G 08:00 09:00
SV Valkenswaard JO 9-6 SBC JO 9-10G 08:00 09:00
Geldrop JO 8-2 SBC JO 8-1 08:00 09:00
SBC G 1G Boeimeer G 1 13:15
Rijen JG 1G SBC JG 1G 12:00 13:00
SBC 1 Acht 1 14:30
SBC 2 Hilvaria2 12:00
Boxtel 2 SBC 3 11:00
SBC 4 Oisterwijk 2 10:00
Heeze 5 SBC 5 10:00
RKVVO 7 SBC 6 12:00
SBC 7 UNA 11 13:00
Brabantia 10 SBC 8 12:00
SBC 9 Tongelre 3 13:00
Acht 8 SBC 10 12:00
SBC 11 EMK 6 12:00
Wilhelmina Boys 6 SBC 12 10:00
Reusel Sport VR1 SBC VR1 12:00
SBC VR2 Valkenswaard VR2 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 23 september en 24 september

Wedstrijd Aanvang
Handbal Someren HB1 Apollo HB1 11:00
Bedo D1 Apollo D1 12:00
Acritas HC1 Apollo HC1 09:00
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 Apollo DB1 10:00
Acritas E2 Apollo E1 10:10

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article