Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sportuitslagen en programma – week 39 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 38 2017 en het programma van week 39 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 23 september en 24 september

WedstrijdUitslag
DBS JO 19-1SBC JO 19-1Uitgesteld
DVS JO 19-2SBC JO 19-20-8
HMVV/SDO’39 JO 19-1SBC JO 19-33-3
SBC JO 19-4Vrij
SBC JO 17-1VOAB JO 17-10-6
Best Vooruit JO 17-3SBC JO 17-2Uitgesteld
SBC JO 17-4EFC JO 17-35-0
Wilhelmina Boys JO 17-4SBC JO 17-53-2
SBC JO 17-6Vrij
SBC JO 15-1Unitas ’59 JO 15-21-4
SBC JO 15-2GVrij
SV Budel JO 15-4SBC JO 15-30-11
SBC JO 15-4Taxandria JO 15-21-3
SBC JO 15-5Wilhelmina Boys JO 15-32-7
Marvilde JO 15-3SBC JO 15-64-0
RKSV Heeze JO 15-3SBC JO 15-7G2-0
RKVVO MO 15-1SBC MO 15-1Uitgesteld
DVS JO 13-1SBC JO 13-10-8
Bladella JO 13-2SBC JO 13-22-1
SBC JO 13-3Woenselse Boys JO 13-25-1
DBS JO 13-3SBC JO 13-48-1
SBC JO 13-5DBS JO 13-72-1
RKSV Nuenen JO 13-6SBC JO 13-612-0
SBC JO 13-7Wilhelmina Boys JO 13-48-3
Marvilde MO 13-2SBC MO 13-15-3
SBC JO 12-1Wilhelmina JO 12-10-1
SBC JO 11-1GTaxandria JO 11-2Vervallen
SBC JO 11-2GSV Valkenswaard JO11-24-3
SBC JO 11-3Budel JO11-59-4
Nieuw Woensel JO 11-1SBC JO 11-47-4
SBC JO 11-5GDVS JO 11-33-4
SBC JO 11-6GWODAN JO 11-412-0
Braakhuizen JO11-4SBC JO 11-70-11
SBC JO 11-8GGeldrop JO 11-4G4-2
SBC JO 11-9Vrij
EMK JO 11-5SBC JO 11-105-5
EFC JO 11-6SBC JO 11-11G11-1
SBC JO 10-1ODC JO 10-28-2
SBC JO 9-1UNA JO 9-15-12
Reusel Sport JO 9-2SBC JO 9-2G2-5
SBC JO 9-3GBraakhuizen JO 9-28-4
SV Valkenswaard JO 9-3SBC JO 9-411-0
Vessem JO 9-1SBC JO 9-5G3-14
DBS JO 9-4SBC JO 9-613-5
Wilhelmina Boys JO 9-5SBC JO 9-76-9
Wilhelmina Boys JO 9-3SBC JO 9-815-3
VCB JO 9-1SBC JO 9-9G13-1
SV Valkenswaard JO 9-6SBC JO 9-10G5-3
Geldrop JO 8-2SBC JO 8-11-14
SBC G 1GBoeimeer G 10-9
Rijen JG 1GSBC JG 1G4-0
SBC 1Acht 11-3
SBC 2Hilvaria 27-0
Boxtel 2SBC 30-3
SBC 4Oisterwijk 25-1
SBC 5Vrij
RKVVO 7SBC 61-4
SBC 7UNA 111-1
Brabantia 10SBC 84-1
SBC 9Tongelre 38-1
Acht 8SBC 106-3
SBC 11EMK 61-0
Wilhelmina Boys 6SBC 126-3
Reusel Sport VR1SBC VR14-2
SBC VR2Vrij

Uitslagen handbalvereniging Apollo 23 september en 24 september

WedstrijdUitslag
Handbal Someren HB1Apollo HB129-19
Bedo D1Apollo D19-8
Acritas HC1Apollo HC120-9
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1Apollo DB18-12
Acritas E2Apollo E19-5

Programma voetbalvereniging SBC 30 september en 1 oktober

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1RKSV Nuenen JO 19-215:30
SBC JO 19-2WODAN JO 19-215:15
SBC JO 19-3Rood Wit Veldhoven JO 19-215:!5
SBC JO 19-4Vrij
Wilhelmina Boys JO 17-1SBC JO 17-113:4514:45
SBC JO 17-2Nieuw Woensel JO 17-215:15
Netersel/Casteren JO 17-1SBC JO 17-413:3014:30
SBC JO 17-5Best Vooruit JO 17-515:15
UNA JO 17-6SBC JO 17-611:4512:15
DVS JO 15-1SBC JO 15-112:1513:15
EMK JO 15-1SBC JO 15-2G12:0013:00
SBC JO 15-3SV Valkenswaard JO 15-413:15
Taxandria JO 15-4SBC JO 15-408:0009:00
WODAN JO 15-4SBC JO 15-512:0013:00
SBC JO 15-6Oirschot Vooruit JO 15-513:15
SBC JO 15-7GDVS JO 15-413:15
SBC MO 15-1Dommelen MO 15-113:15
SBC JO 13-1DBS JO 13-111:45
SBC JO 13-2Gloria UC JO 13-111:45
DVS JO 13-2SBC JO 13-310:4511:45
SBC JO 13-4Unitas ’59 JO 13-711:45
FC Tilburg JO 13-4SBC JO 13-508:3009:30
SBC JO 13-6Beerse Boys JO 13-211:45
Geldrop JO 13-5SBC JO 13-710:3011:30
SBC MO 13-1Marvilde MO 13-111:45
Oirschot Vooruit JO 12-1SBC JO 12-110:0011:00
DBS JO 11-1SBC JO 11-1G10:0011:05
SBC JO 11-2GVrij
Brabantia JO 11-2SBC JO 11-309:1510:15
SBC JO 11-4Audacia JO 11-210:15
Best Vooruit JO 11-4SBC JO 11-5G09:1510:15
SBC JO 11-6GVrij
SBC JO 11-7SV Budel JO 11-610:15
FC Eindhoven AV JO 11-6SBC JO 11-8G09:3010:30
SBC JO 11-9Vrij
SBC JO 11-10Woenselse Boys JO 11-810:15
SBC JO 11-11GDe Valk JO 11-310:15
Oirschot Vooruit JO 10-1SBC JO 10-109:0010:00
Dommelen JO 9-1SBC JO 9-108:1509:15
SBC JO 9-2GBergeijk JO 9-210:15
Best Vooruit JO 9-3SBC JO 9-3G08:1509:15
SBC JO 9-4RPC JO 9-409:00
SBC JO 9-5GRKVVO JO 9-410:15
SBC JO 9-6HSE JO 9-109:00
SBC JO 9-7FC Eindhoven AV JO 9-609:00
SBC JO 9-8Woenselse Boys JO9-309:00
SBC JO 9-9GSV BLC JO 9-309:00
SBC JO 9-10GSV Budel JO 9-709:00
SBC JO 8-1Rood Wit Veldhoven JO 8-109:00
ODC G 1GSBC G 1G09:0010:00
SBC JG 1GVrij
EMK 1SBC 114:30
Unitas’59 2SBC 212:00
SBC 3Nuenen 412:00
VOAB 6SBC 409:45
SBC 5Geldrop 610:00
SBC 6Oirschot Vooruit 412:00
Best Vooruit 9SBC 712:00
SBC 8Pusphaira 710:00
SBC 9Vrij
SBC 10HSE 513:00
Nederwetten 5SBC 1110:00
SBC 12Unitas’59 1013:00
SBC VR1HMVV VR112:00
SBC VR2Boskant VR110:00

Programma handbalvereniging Apollo 30 september en 1 oktober

WedstrijdAanvang
PSV Handbal D1Apollo D116:20
Swift DB1Apollo DB117:45
Noav HS1Apollo HS119:00
E.H.V. DS1Apollo DS120:30
Saturnus C1Apollo C109:30
Habo ’95 DS3Apollo DS210:00
Apollo HS3Acritas HS210:00
Avanti HB1Apollo HB110:50
De Sprint E1Apollo E111:00

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play