Sportuitslagen en programma – week 39 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 38 2017 en het programma van week 39 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 23 september en 24 september

Wedstrijd Uitslag
DBS JO 19-1 SBC JO 19-1 Uitgesteld
DVS JO 19-2 SBC JO 19-2 0-8
HMVV/SDO’39 JO 19-1 SBC JO 19-3 3-3
SBC JO 19-4 Vrij
SBC JO 17-1 VOAB JO 17-1 0-6
Best Vooruit JO 17-3 SBC JO 17-2 Uitgesteld
SBC JO 17-4 EFC JO 17-3 5-0
Wilhelmina Boys JO 17-4 SBC JO 17-5 3-2
SBC JO 17-6 Vrij
SBC JO 15-1 Unitas ’59 JO 15-2 1-4
SBC JO 15-2G Vrij
SV Budel JO 15-4 SBC JO 15-3 0-11
SBC JO 15-4 Taxandria JO 15-2 1-3
SBC JO 15-5 Wilhelmina Boys JO 15-3 2-7
Marvilde JO 15-3 SBC JO 15-6 4-0
RKSV Heeze JO 15-3 SBC JO 15-7G 2-0
RKVVO MO 15-1 SBC MO 15-1 Uitgesteld
DVS JO 13-1 SBC JO 13-1 0-8
Bladella JO 13-2 SBC JO 13-2 2-1
SBC JO 13-3 Woenselse Boys JO 13-2 5-1
DBS JO 13-3 SBC JO 13-4 8-1
SBC JO 13-5 DBS JO 13-7 2-1
RKSV Nuenen JO 13-6 SBC JO 13-6 12-0
SBC JO 13-7 Wilhelmina Boys JO 13-4 8-3
Marvilde MO 13-2 SBC MO 13-1 5-3
SBC JO 12-1 Wilhelmina JO 12-1 0-1
SBC JO 11-1G Taxandria JO 11-2 Vervallen
SBC JO 11-2G SV Valkenswaard JO11-2 4-3
SBC JO 11-3 Budel JO11-5 9-4
Nieuw Woensel JO 11-1 SBC JO 11-4 7-4
SBC JO 11-5G DVS JO 11-3 3-4
SBC JO 11-6G WODAN JO 11-4 12-0
Braakhuizen JO11-4 SBC JO 11-7 0-11
SBC JO 11-8G Geldrop JO 11-4G 4-2
SBC JO 11-9 Vrij
EMK JO 11-5 SBC JO 11-10 5-5
EFC JO 11-6 SBC JO 11-11G 11-1
SBC JO 10-1 ODC JO 10-2 8-2
SBC JO 9-1 UNA JO 9-1 5-12
Reusel Sport JO 9-2 SBC JO 9-2G 2-5
SBC JO 9-3G Braakhuizen JO 9-2 8-4
SV Valkenswaard JO 9-3 SBC JO 9-4 11-0
Vessem JO 9-1 SBC JO 9-5G 3-14
DBS JO 9-4 SBC JO 9-6 13-5
Wilhelmina Boys JO 9-5 SBC JO 9-7 6-9
Wilhelmina Boys JO 9-3 SBC JO 9-8 15-3
VCB JO 9-1 SBC JO 9-9G 13-1
SV Valkenswaard JO 9-6 SBC JO 9-10G 5-3
Geldrop JO 8-2 SBC JO 8-1 1-14
SBC G 1G Boeimeer G 1 0-9
Rijen JG 1G SBC JG 1G 4-0
SBC 1 Acht 1 1-3
SBC 2 Hilvaria 2 7-0
Boxtel 2 SBC 3 0-3
SBC 4 Oisterwijk 2 5-1
SBC 5 Vrij
RKVVO 7 SBC 6 1-4
SBC 7 UNA 11 1-1
Brabantia 10 SBC 8 4-1
SBC 9 Tongelre 3 8-1
Acht 8 SBC 10 6-3
SBC 11 EMK 6 1-0
Wilhelmina Boys 6 SBC 12 6-3
Reusel Sport VR1 SBC VR1 4-2
SBC VR2 Vrij

Uitslagen handbalvereniging Apollo 23 september en 24 september

Wedstrijd Uitslag
Handbal Someren HB1 Apollo HB1 29-19
Bedo D1 Apollo D1 9-8
Acritas HC1 Apollo HC1 20-9
Bedo/KPJ Beek en Donk DB1 Apollo DB1 8-12
Acritas E2 Apollo E1 9-5

Programma voetbalvereniging SBC 30 september en 1 oktober

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 RKSV Nuenen JO 19-2 15:30
SBC JO 19-2 WODAN JO 19-2 15:15
SBC JO 19-3 Rood Wit Veldhoven JO 19-2 15:!5
SBC JO 19-4 Vrij
Wilhelmina Boys JO 17-1 SBC JO 17-1 13:45 14:45
SBC JO 17-2 Nieuw Woensel JO 17-2 15:15
Netersel/Casteren JO 17-1 SBC JO 17-4 13:30 14:30
SBC JO 17-5 Best Vooruit JO 17-5 15:15
UNA JO 17-6 SBC JO 17-6 11:45 12:15
DVS JO 15-1 SBC JO 15-1 12:15 13:15
EMK JO 15-1 SBC JO 15-2G 12:00 13:00
SBC JO 15-3 SV Valkenswaard JO 15-4 13:15
Taxandria JO 15-4 SBC JO 15-4 08:00 09:00
WODAN JO 15-4 SBC JO 15-5 12:00 13:00
SBC JO 15-6 Oirschot Vooruit JO 15-5 13:15
SBC JO 15-7G DVS JO 15-4 13:15
SBC MO 15-1 Dommelen MO 15-1 13:15
SBC JO 13-1 DBS JO 13-1 11:45
SBC JO 13-2 Gloria UC JO 13-1 11:45
DVS JO 13-2 SBC JO 13-3 10:45 11:45
SBC JO 13-4 Unitas ’59 JO 13-7 11:45
FC Tilburg JO 13-4 SBC JO 13-5 08:30 09:30
SBC JO 13-6 Beerse Boys JO 13-2 11:45
Geldrop JO 13-5 SBC JO 13-7 10:30 11:30
SBC MO 13-1 Marvilde MO 13-1 11:45
Oirschot Vooruit JO 12-1 SBC JO 12-1 10:00 11:00
DBS JO 11-1 SBC JO 11-1G 10:00 11:05
SBC JO 11-2G Vrij
Brabantia JO 11-2 SBC JO 11-3 09:15 10:15
SBC JO 11-4 Audacia JO 11-2 10:15
Best Vooruit JO 11-4 SBC JO 11-5G 09:15 10:15
SBC JO 11-6G Vrij
SBC JO 11-7 SV Budel JO 11-6 10:15
FC Eindhoven AV JO 11-6 SBC JO 11-8G 09:30 10:30
SBC JO 11-9 Vrij
SBC JO 11-10 Woenselse Boys JO 11-8 10:15
SBC JO 11-11G De Valk JO 11-3 10:15
Oirschot Vooruit JO 10-1 SBC JO 10-1 09:00 10:00
Dommelen JO 9-1 SBC JO 9-1 08:15 09:15
SBC JO 9-2G Bergeijk JO 9-2 10:15
Best Vooruit JO 9-3 SBC JO 9-3G 08:15 09:15
SBC JO 9-4 RPC JO 9-4 09:00
SBC JO 9-5G RKVVO JO 9-4 10:15
SBC JO 9-6 HSE JO 9-1 09:00
SBC JO 9-7 FC Eindhoven AV JO 9-6 09:00
SBC JO 9-8 Woenselse Boys JO9-3 09:00
SBC JO 9-9G SV BLC JO 9-3 09:00
SBC JO 9-10G SV Budel JO 9-7 09:00
SBC JO 8-1 Rood Wit Veldhoven JO 8-1 09:00
ODC G 1G SBC G 1G 09:00 10:00
SBC JG 1G Vrij
EMK 1 SBC 1 14:30
Unitas’59 2 SBC 2 12:00
SBC 3 Nuenen 4 12:00
VOAB 6 SBC 4 09:45
SBC 5 Geldrop 6 10:00
SBC 6 Oirschot Vooruit 4 12:00
Best Vooruit 9 SBC 7 12:00
SBC 8 Pusphaira 7 10:00
SBC 9 Vrij
SBC 10 HSE 5 13:00
Nederwetten 5 SBC 11 10:00
SBC 12 Unitas’59 10 13:00
SBC VR1 HMVV VR1 12:00
SBC VR2 Boskant VR1 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 30 september en 1 oktober

Wedstrijd Aanvang
PSV Handbal D1 Apollo D1 16:20
Swift DB1 Apollo DB1 17:45
Noav HS1 Apollo HS1 19:00
E.H.V. DS1 Apollo DS1 20:30
Saturnus C1 Apollo C1 09:30
Habo ’95 DS3 Apollo DS2 10:00
Apollo HS3 Acritas HS2 10:00
Avanti HB1 Apollo HB1 10:50
De Sprint E1 Apollo E1 11:00

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article