Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sportuitslagen en programma – week 41 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 40 2017 en het programma van week 41 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Programma voetbalvereniging SBC 7 en 8 oktober

WedstrijdUitslag
SBC JO 19-1Vrij
Unitas ’59 JO 19-3SBC JO 19-20-5
RKVVO JO 192-2SBC JO 19-32-0
SBC JO 19-4OJC Rosmalen JO 19-49-1
SBC JO 17-1Bladella JO 17-12-2
SBC JO 17-2Vrij
Bergeijk JO 17-3SBC JO 17-40-11
SBC JO 17-5RKDSV/EDN56 JO 17-32-4
SBC JO 17-6Marvilde JO 17-24-4
SBC JO 15-1FC Eindhoven AV JO 15-16-0
SBC JO 15-2GRPC JO 15-25-5
EMK JO 15-3SBC JO 15-34-2
DBS JO 15-3SBC JO 15-45-1
SBC JO 15-5RKSV Nuenen JO 15-63-3
SBC JO 15-6Unitas ’59 JO 15-76-9
Wilhelmina Boys JO 15-5SBC JO 15-7G1-11
SV Valkenswaard MO 15-1SBC MO 15-11-8
Bergeijk JO 13-1SBC JO 13-13-4
SBC JO 13-2HMVV/Hulsel JO 13-14-1
DBS JO 13-2SBC JO 13-32-2
Wilhelmina Boys JO 13-2SBC JO 13-49-1
Best Vooruit JO 13-4SBC JO 13-53-0
SBC JO 13-6Zwaluw VFC JO 13-73-0
SBC JO 13-7Bladella JO 13-50-5
SBC MO 13-1Vrij
SBC JO 12-1DVS JO 12-15-0
SBC JO 11-1GWilhelmina Boys JO 11-12-4
Maarheeze JO 11-1GSBC JO 11-2G4-3
Unitas ’59 JO 11-7SBC JO 11-31-6
SBC JO 11-4Acht JO 11-22-2
Braakhuizen JO 11-3SBC JO 11-5G9-3
Best Vooruit JO 11-6SBC JO 11-6G0-4
SBC JO 11-7UNA JO 11-5G13-1
SBC JO 11-8GSV Budel JO 11-77-0
OVC’26 JO 11-4SBC JO 11-93-5
SBC JO 11-10ODC JO 11-57-5
SBC JO 11-11GFC Eindhoven AV JO 11-81-11
RKVVO JO 10-1SBC JO 10-12-12
SBC JO 9-1RKSV Nuenen JO 9-11-9
Unitas ’59 JO 9-2SBC JO 9-2G10-7
RKSV Nuenen JO 9-5SBC JO 9-3G3-12
SBC JO 9-4Rood Wit Veldhoven JO 9-39-1
SBC JO 9-5GDBS JO 9-54-3
Wilhelmina Boys JO 9-3SBC JO 9-6Vervallen
sv Budel JO 9-7GSBC JO 9-78-3
WODAN JO 9-5SBC JO 9-88-4
Essche Boys JO 9-3SBC JO 9-9G5-6
Geldrop JO 9-7SBC JO 9-10G4-5
SBC JO 8-1SV Valkenswaard JO 8-1Vervallen
SBC G 1GRKKSV G 11-5
EBOH JG 1GSBC JG 1GUitgesteld
SBC 1WODAN 10-0
SBC 2RPC 36-3
WODAN 3SBC 3Uitgesteld
Beerse Boys 5SBC 4Uitgesteld
SBC 5Tongelre 27-1
Woenselse Boys 4SBC 60-4
SBC 7RKVVO 80-0
Wilhelmina Boys 8SBC 81-2
Pusphaira 5SBC 102-0
SBC 11Nuenen 136-0
DVS 7SBC 126-2
SBC VR1SVSOS VR12-3
Real Lunet VR1SBC VR27-3

Uitslagen handbalvereniging Apollo 7 en 8 oktober

WedstrijdUitslag
Apollo HS1Bevo HC HS331-20
Aristos HS1Apollo HS226-19
Jupiter ’75 HS2Apollo HS326-28
Apollo HC1De Sprint HC122-30
Apollo E1Tremeg E14-21
Apollo D1Bergeijk D17-22
Apollo DB1RED-RAG/Tachos DB117-19
Apollo DS1MEOS DS229-10
Apollo HB1G.H.V. HB121-14
Apollo DS2E.H.V. DS222-19

Programma voetbalvereniging SBC 14 en 15 oktober

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1S.C.I. JO 19-115:30
SBC JO 19-2EMK JO 19-115:15
SBC JO 19-3Bladella JO 19-215:15
Kerkwijk JO 19-1SBC JO 19-411:3012:30
Dommelen JO 17-1SBC JO 17-114:0015:00
SBC JO 17-2Vrij
SBC JO 17-4DOSKO’32 JO 17-115:15
DBS JO 17-4SBC JO 17-513:0014:00
Brabantia JO 17-3SBC JO 17-613:4514:45
SBC JO 15-1Vrij
UNA JO 15-2GSBC JO 15-2G11:1512:15
SBC JO 15-3Best Vooruit JO 15-413:15
SBC JO 15-4Zwaluw VFC JO 15-513:15
SBC JO 15-5Vrij
DBS JO 15-6SBC JO 15-611:3012:30
SBC JO 15-7GRPC JO 15-613:15
SBC MO 15-1Nieuw Woensel MO 15-113:15
SBC JO 13-1WODAN JO 13-111:45
Beerse Boys JO 13-1SBC JO 13-209:3010:30
SBC JO 13-3HSE JO 13-111:45
SBC JO 13-4Maliskamp JO 13-111:45
SBC JO 13-5Jong Brabant JO 13-411:45
OJC RosmalenJO 13-11SBC JO 13-609:1510:15
SV Valkenswaard JO 13-6SBC JO 13-712:1513:15
SV Budel MO 13-2SBC MO 13-110:0011:00
Unitas ’59 JO 12-1SBC JO 12-109:1510:15
RKSV Heeze JO 11-1SBC JO 11-1G09:1510:15
SBC JO 11-2GBraakhuizen JO 11-110:15
SBC JO 11-3Gestel JO 11-210:15
Unitas ’59 JO 11-4SBC JO 11-409:1510:15
SBC JO 11-5GUNA JO 11-4G10:15
SBC JO 11-6GDBS JO 11-810:15
Brabantia JO 11-3SBC JO 11-709:1510:15
SBC JO 11-8GWODAN JO 11-510:15
SBC JO 11-9Hilvaria JO 11-310:15
Spoordonkse Boys JO 11-2SBC JO 11-1008:3009:30
SBC JO 11-11GVrij
SBC JO 10-1Vrij
DVS JO 9-1SBC JO 9-108:3009:30
SBC JO 9-2GBladella JO 9-109:00
SBC JO 9-3GSJO Juventud JO 9-109:00
De Raven JO 9-1SBC JO 9-408:3009:30
Hoogeloon JO 9-2SBC JO 9-5G09:0010:00
SBC JO 9-6Tongelre JO 9-309:00
SBC JO 9-7Maarheeze JO 9-209:00
SBC JO 9-8Nieuw Woensel JO 9-109:00
SBC JO 9-9GFC Engelen JO 9-509:00
SBC JO 9-10GDommelen JO 9-309:00
DBS JO 8-2SBC JO 8-108:0009:00
SBC G 1GVrij
SBC JG 1GSpoordonkse Boys JG 111:45
Boskant 1SBC 114:30
Nuenen 3SBC 212:00
SBC 3Zwaluw VFC 212:00
SBC 4Oirschot V. 310:00
Nuenen 7<SBC 510:00
SBC 6Valkenswaard 612:00
De Bocht ’80 3SBC 712:00
SBC 8Nederwetten 310:00
Geldrop 7SBC 912:30
SBC 10Brabantia 913:00
Unitas’59 12SBC 1110:00
SBC 12Nuenen 1013:00
Beerse Boys VR4SBC VR112:00
SBC VR2Tivoli VR110:00

Programma handbalvereniging Apollo 14 en 15 oktober

WedstrijdAanvang
Habo ’95 DB1Apollo DB115:00
Bergeijk DS2Apollo DS219:00
Zephyr HS1Apollo HS220:15
Apollo HC1Bergeijk HC110:05
Apollo HS3Saturnus HS211:15
Aristos DS2Apollo DS111:40
Dongen HS1Apollo HS112:55
West Brabant Combinatie HB4Apollo HB117:00

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play