Sportuitslagen en programma – week 41 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 40 2017 en het programma van week 41 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Programma voetbalvereniging SBC 7 en 8 oktober

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Vrij
Unitas ’59 JO 19-3 SBC JO 19-2 0-5
RKVVO JO 192-2 SBC JO 19-3 2-0
SBC JO 19-4 OJC Rosmalen JO 19-4 9-1
SBC JO 17-1 Bladella JO 17-1 2-2
SBC JO 17-2 Vrij
Bergeijk JO 17-3 SBC JO 17-4 0-11
SBC JO 17-5 RKDSV/EDN56 JO 17-3 2-4
SBC JO 17-6 Marvilde JO 17-2 4-4
SBC JO 15-1 FC Eindhoven AV JO 15-1 6-0
SBC JO 15-2G RPC JO 15-2 5-5
EMK JO 15-3 SBC JO 15-3 4-2
DBS JO 15-3 SBC JO 15-4 5-1
SBC JO 15-5 RKSV Nuenen JO 15-6 3-3
SBC JO 15-6 Unitas ’59 JO 15-7 6-9
Wilhelmina Boys JO 15-5 SBC JO 15-7G 1-11
SV Valkenswaard MO 15-1 SBC MO 15-1 1-8
Bergeijk JO 13-1 SBC JO 13-1 3-4
SBC JO 13-2 HMVV/Hulsel JO 13-1 4-1
DBS JO 13-2 SBC JO 13-3 2-2
Wilhelmina Boys JO 13-2 SBC JO 13-4 9-1
Best Vooruit JO 13-4 SBC JO 13-5 3-0
SBC JO 13-6 Zwaluw VFC JO 13-7 3-0
SBC JO 13-7 Bladella JO 13-5 0-5
SBC MO 13-1 Vrij
SBC JO 12-1 DVS JO 12-1 5-0
SBC JO 11-1G Wilhelmina Boys JO 11-1 2-4
Maarheeze JO 11-1G SBC JO 11-2G 4-3
Unitas ’59 JO 11-7 SBC JO 11-3 1-6
SBC JO 11-4 Acht JO 11-2 2-2
Braakhuizen JO 11-3 SBC JO 11-5G 9-3
Best Vooruit JO 11-6 SBC JO 11-6G 0-4
SBC JO 11-7 UNA JO 11-5G 13-1
SBC JO 11-8G SV Budel JO 11-7 7-0
OVC’26 JO 11-4 SBC JO 11-9 3-5
SBC JO 11-10 ODC JO 11-5 7-5
SBC JO 11-11G FC Eindhoven AV JO 11-8 1-11
RKVVO JO 10-1 SBC JO 10-1 2-12
SBC JO 9-1 RKSV Nuenen JO 9-1 1-9
Unitas ’59 JO 9-2 SBC JO 9-2G 10-7
RKSV Nuenen JO 9-5 SBC JO 9-3G 3-12
SBC JO 9-4 Rood Wit Veldhoven JO 9-3 9-1
SBC JO 9-5G DBS JO 9-5 4-3
Wilhelmina Boys JO 9-3 SBC JO 9-6 Vervallen
sv Budel JO 9-7G SBC JO 9-7 8-3
WODAN JO 9-5 SBC JO 9-8 8-4
Essche Boys JO 9-3 SBC JO 9-9G 5-6
Geldrop JO 9-7 SBC JO 9-10G 4-5
SBC JO 8-1 SV Valkenswaard JO 8-1 Vervallen
SBC G 1G RKKSV G 1 1-5
EBOH JG 1G SBC JG 1G Uitgesteld
SBC 1 WODAN 1 0-0
SBC 2 RPC 3 6-3
WODAN 3 SBC 3 Uitgesteld
Beerse Boys 5 SBC 4 Uitgesteld
SBC 5 Tongelre 2 7-1
Woenselse Boys 4 SBC 6 0-4
SBC 7 RKVVO 8 0-0
Wilhelmina Boys 8 SBC 8 1-2
Pusphaira 5 SBC 10 2-0
SBC 11 Nuenen 13 6-0
DVS 7 SBC 12 6-2
SBC VR1 SVSOS VR1 2-3
Real Lunet VR1 SBC VR2 7-3

Uitslagen handbalvereniging Apollo 7 en 8 oktober

Wedstrijd Uitslag
Apollo HS1 Bevo HC HS3 31-20
Aristos HS1 Apollo HS2 26-19
Jupiter ’75 HS2 Apollo HS3 26-28
Apollo HC1 De Sprint HC1 22-30
Apollo E1 Tremeg E1 4-21
Apollo D1 Bergeijk D1 7-22
Apollo DB1 RED-RAG/Tachos DB1 17-19
Apollo DS1 MEOS DS2 29-10
Apollo HB1 G.H.V. HB1 21-14
Apollo DS2 E.H.V. DS2 22-19

Programma voetbalvereniging SBC 14 en 15 oktober

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 S.C.I. JO 19-1 15:30
SBC JO 19-2 EMK JO 19-1 15:15
SBC JO 19-3 Bladella JO 19-2 15:15
Kerkwijk JO 19-1 SBC JO 19-4 11:30 12:30
Dommelen JO 17-1 SBC JO 17-1 14:00 15:00
SBC JO 17-2 Vrij
SBC JO 17-4 DOSKO’32 JO 17-1 15:15
DBS JO 17-4 SBC JO 17-5 13:00 14:00
Brabantia JO 17-3 SBC JO 17-6 13:45 14:45
SBC JO 15-1 Vrij
UNA JO 15-2G SBC JO 15-2G 11:15 12:15
SBC JO 15-3 Best Vooruit JO 15-4 13:15
SBC JO 15-4 Zwaluw VFC JO 15-5 13:15
SBC JO 15-5 Vrij
DBS JO 15-6 SBC JO 15-6 11:30 12:30
SBC JO 15-7G RPC JO 15-6 13:15
SBC MO 15-1 Nieuw Woensel MO 15-1 13:15
SBC JO 13-1 WODAN JO 13-1 11:45
Beerse Boys JO 13-1 SBC JO 13-2 09:30 10:30
SBC JO 13-3 HSE JO 13-1 11:45
SBC JO 13-4 Maliskamp JO 13-1 11:45
SBC JO 13-5 Jong Brabant JO 13-4 11:45
OJC RosmalenJO 13-11 SBC JO 13-6 09:15 10:15
SV Valkenswaard JO 13-6 SBC JO 13-7 12:15 13:15
SV Budel MO 13-2 SBC MO 13-1 10:00 11:00
Unitas ’59 JO 12-1 SBC JO 12-1 09:15 10:15
RKSV Heeze JO 11-1 SBC JO 11-1G 09:15 10:15
SBC JO 11-2G Braakhuizen JO 11-1 10:15
SBC JO 11-3 Gestel JO 11-2 10:15
Unitas ’59 JO 11-4 SBC JO 11-4 09:15 10:15
SBC JO 11-5G UNA JO 11-4G 10:15
SBC JO 11-6G DBS JO 11-8 10:15
Brabantia JO 11-3 SBC JO 11-7 09:15 10:15
SBC JO 11-8G WODAN JO 11-5 10:15
SBC JO 11-9 Hilvaria JO 11-3 10:15
Spoordonkse Boys JO 11-2 SBC JO 11-10 08:30 09:30
SBC JO 11-11G Vrij
SBC JO 10-1 Vrij
DVS JO 9-1 SBC JO 9-1 08:30 09:30
SBC JO 9-2G Bladella JO 9-1 09:00
SBC JO 9-3G SJO Juventud JO 9-1 09:00
De Raven JO 9-1 SBC JO 9-4 08:30 09:30
Hoogeloon JO 9-2 SBC JO 9-5G 09:00 10:00
SBC JO 9-6 Tongelre JO 9-3 09:00
SBC JO 9-7 Maarheeze JO 9-2 09:00
SBC JO 9-8 Nieuw Woensel JO 9-1 09:00
SBC JO 9-9G FC Engelen JO 9-5 09:00
SBC JO 9-10G Dommelen JO 9-3 09:00
DBS JO 8-2 SBC JO 8-1 08:00 09:00
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G Spoordonkse Boys JG 1 11:45
Boskant 1 SBC 1 14:30
Nuenen 3 SBC 2 12:00
SBC 3 Zwaluw VFC 2 12:00
SBC 4 Oirschot V. 3 10:00
Nuenen 7< SBC 5 10:00
SBC 6 Valkenswaard 6 12:00
De Bocht ’80 3 SBC 7 12:00
SBC 8 Nederwetten 3 10:00
Geldrop 7 SBC 9 12:30
SBC 10 Brabantia 9 13:00
Unitas’59 12 SBC 11 10:00
SBC 12 Nuenen 10 13:00
Beerse Boys VR4 SBC VR1 12:00
SBC VR2 Tivoli VR1 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 14 en 15 oktober

Wedstrijd Aanvang
Habo ’95 DB1 Apollo DB1 15:00
Bergeijk DS2 Apollo DS2 19:00
Zephyr HS1 Apollo HS2 20:15
Apollo HC1 Bergeijk HC1 10:05
Apollo HS3 Saturnus HS2 11:15
Aristos DS2 Apollo DS1 11:40
Dongen HS1 Apollo HS1 12:55
West Brabant Combinatie HB4 Apollo HB1 17:00

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article