Sportuitslagen en programma – week 42 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 41 2017 en het programma van week 42 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 14 en 15 oktober

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 S.C.I. JO 19-1 3-1
SBC JO 19-2 EMK JO 19-1 3-1
SBC JO 19-3 Bladella JO 19-2 1-8
Kerkwijk JO 19-1 SBC JO 19-4 Uitgesteld
Dommelen JO 17-1 SBC JO 17-1 Uitgesteld
SBC JO 17-2 Vrij
SBC JO 17-4 DOSKO’32 JO 17-1 3-1
DBS JO 17-4 SBC JO 17-5 2-3
Brabantia JO 17-3 SBC JO 17-6 9-2
SBC JO 15-1 Vrij
UNA JO 15-2G SBC JO 15-2G 2-1
SBC JO 15-3 Best Vooruit JO 15-4 3-3
SBC JO 15-4 Zwaluw VFC JO 15-5 11-1
SBC JO 15-5 Vrij
DBS JO 15-6 SBC JO 15-6 5-1
SBC JO 15-7G RPC JO 15-6 9-2
SBC MO 15-1 Nieuw Woensel MO 15-1 9-1
SBC JO 13-1 WODAN JO 13-1 7-0
Beerse Boys JO 13-1 SBC JO 13-2 Uitgesteld
SBC JO 13-3 HSE JO 13-1 Afgelast
SBC JO 13-4 Maliskamp JO 13-1 2-2
SBC JO 13-5 Jong Brabant JO 13-4 0-6
OJC RosmalenJO 13-11 SBC JO 13-6 0-2
SV Valkenswaard JO 13-6 SBC JO 13-7 1-5
SV Budel MO 13-2 SBC MO 13-1 Niet bekend
Unitas ’59 JO 12-1 SBC JO 12-1 2-3
RKSV Heeze JO 11-1 SBC JO 11-1G Uitgesteld
SBC JO 11-2G Braakhuizen JO 11-1 3-3
SBC JO 11-3 Gestel JO 11-2 5-1
Unitas ’59 JO 11-4 SBC JO 11-4 Uitgesteld
SBC JO 11-5G UNA JO 11-4G 2-2
SBC JO 11-6G DBS JO 11-8 6-6
Brabantia JO 11-3 SBC JO 11-7 1-2
SBC JO 11-8G WODAN JO 11-5 1-7
SBC JO 11-9 Hilvaria JO 11-3 2-4
SBC JO 11-10 Vrij
SBC JO 11-11G Vrij
SBC JO 10-1 Vrij
DVS JO 9-1 SBC JO 9-1 9-2
SBC JO 9-2G Bladella JO 9-1 3-9
SBC JO 9-3G SJO Juventud JO 9-1 8-2
De Raven JO 9-1 SBC JO 9-4 9-7
Hoogeloon JO 9-2 SBC JO 9-5G 4-7
SBC JO 9-6 Tongelre JO 9-3 12-0
SBC JO 9-7 Maarheeze JO 9-2 1-5
SBC JO 9-8 Nieuw Woensel JO 9-1 2-19
SBC JO 9-9G FC Engelen JO 9-5 3-15
SBC JO 9-10G Dommelen JO 9-3 0-3
DBS JO 8-2 SBC JO 8-1 Uitgesteld
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G Spoordonkse Boys JG 1 3-1
Boskant 1 SBC 1 1-1
Nuenen 3 SBC 2 1-4
SBC 3 Zwaluw VFC 2 1-1
SBC 4 Oirschot V. 3 2-1
Nuenen 7< SBC 5 2-6
SBC 6 Valkenswaard 6 3-1
De Bocht ’80 3 SBC 7 3-1
SBC 8 Nederwetten 3 1-2
Geldrop 7 SBC 9 7-1
SBC 10 Brabantia 9 3-3
Unitas’59 12 SBC 11 1-12
SBC 12 Nuenen 10 1-11
Beerse Boys VR4 SBC VR1 1-5
SBC VR2 Tivoli VR1 3-5

Uitslagen handbalvereniging Apollo 14 en 15 oktober

Wedstrijd Uitslag
Habo ’95 DB1 Apollo DB1 18-10
Bergeijk DS2 Apollo DS2 20-16
Zephyr HS1 Apollo HS2 25-25
Apollo HC1 Bergeijk HC1 10-19
Apollo HS3 Saturnus HS2 22-16
Aristos DS2 Apollo DS1 15-20
Dongen HS1 Apollo HS1 33-30
West Brabant Combinatie HB4 Apollo HB1 28-8

Programma voetbalvereniging SBC 21 en 22 oktober

Wedstrijd Vertrek Aanvang
Erp JO 19-1 SBC JO 19-1 14:45
SBC JO 19-2 WODAN JO 19-2 15:15
SBC JO 19-3 Vrij
SBC JO 19-4 Vrij
SBC JO 17-1 Vrij
SBC JO 17-2 OJC Rosmalen JO 17-5 15:15
SJO Juventud JO 17-2G SBC JO 17-4 09:00 10:00
SBC JO 17-5 Vrij
SBC JO 17-6 Acht JO 17-3 15:15
SV Valkenswaard JO 15-1 SBC JO 15-1 12:15 13:15
SBC JO 15-2G Boxtel JO 15-1 13:15
WODAN JO 15-4 SBC JO 15-3 12:00 13:00
SBC JO 15-4 Vrij
SBC JO 15-5 Vrij
SBC JO 15-6 Vrij
SBC JO 15-7G Vrij
Bladella MO 15-1 SBC MO 15-1 10:00 11:00
TGG JO 13-1 SBC JO 13-1 10:30 11:30
Beerse Boys JO 13-1 SBC JO 13-2 09:30 10:30
FC Cranendonck JO 13-1 SBC JO 13-3 11:00 12:00
SBC JO 13-4 Vrij
DOSL JO 13-2 SBC JO 13-5 11:45 12:45
SBC JO 13-6 Best Jo 13-4 11:45
SBC JO 13-7 Vrij
SBC MO 13-1 Vrij
SBC JO 12-1 Vrij
SBC JO 11-1G Vrij
SBC JO 11-2G EMK JO 11-1 10:15
EMK JO 11-3 SBC JO 11-3 09:15 10:15
Unitas ’59 JO 11-4 SBC JO 11-4 09:15 10:15
SBC JO 11-5G Vrij
Acht JO 11-2 SBC JO 11-6G 09:00 10:00
SBC JO 11-7 Woenselse Boys JO 11-4 10:15
SBC JO 11-8G FC Eindhoven JO 11-6 10:15
SBC JO 11-9 Vrij
SBC JO 11-10 Vrij
SBC JO 11-11G Vrij
RKSV Nuenen JO 10-1 SBC JO 10-1 08:45 09:45
SBC JO 9-1 Vrij
SBC JO 9-2G Wilhelmina Boys JO 9-2 09:00
SBC JO 9-3G Vrij
SBC JO 9-4 Vrij
SBC JO 9-5G Vrij
Sint-Michelsgestel JO 9-2 SBC JO 9-6 09:15 10:15
SBC JO 9-7 Vrij
SBC JO 9-8 Vrij
SBC JO 9-9G Vrij
SBC JO 9-10G Vrij
Wilhelmina Boys JO 8-1 SBC JO 8-1 08:15 09:15
SBC G 1G TGG G 1 13:15
EBOH JG 1G SBC JG 1G 11:30 12:30
SBC 1 SBC JO 19-1 14:30
SBC 2 Beerse Boys 3 12:00
SBC 3 Vrij
SBC 4 Nieuw Woensel 3 10:00
SBC 5 Vrij
SBC 6 Vrij
SBC 7 Vrij
SBC 8 Vrij
SBC 9 Vrij
SBC 10 Vrij
SBC 11 Vrij
SBC 12 Vrij
SBC VR1 Vrij
Avanti’31 VR2 SBC VR2 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 21 en 22 oktober

Geen programma


Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article