Sportuitslagen en programma – week 43 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 41 2017 en het programma van week 42 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 21 en 22 oktober

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Vrij
SBC JO 19-2 WODAN JO 19-2 3-2
SBC JO 19-3 Vrij
SBC JO 19-4 Vrij
SBC JO 17-1 Vrij
SBC JO 17-2 OJC Rosmalen JO 17-5 5-5
SJO Juventud JO 17-2G SBC JO 17-4 4-8
SBC JO 17-5 Vrij
SBC JO 17-6 Acht JO 17-3 0-5
SV Valkenswaard JO 15-1 SBC JO 15-1 7-0
SBC JO 15-2G Boxtel JO 15-1 0-11
WODAN JO 15-4 SBC JO 15-3 3-1
SBC JO 15-4 Vrij
SBC JO 15-5 Vrij
SBC JO 15-6 Vrij
SBC JO 15-7G Vrij
Bladella MO 15-1 SBC MO 15-1 5-0
TGG JO 13-1 SBC JO 13-1 8-0
Beerse Boys JO 13-1 SBC JO 13-2 4-1
FC Cranendonck JO 13-1 SBC JO 13-3 Uitgesteld
SBC JO 13-4 Vrij
DOSL JO 13-2 SBC JO 13-5 4-3
SBC JO 13-6 Best Jo 13-4 0-5
SBC JO 13-7 Vrij
SBC MO 13-1 Vrij
SBC JO 12-1 Vrij
SBC JO 11-1G Vrij
SBC JO 11-2G EMK JO 11-1 Uitgesteld
EMK JO 11-3 SBC JO 11-3 2-4
Unitas ’59 JO 11-4 SBC JO 11-4 11-1
SBC JO 11-5G Vrij
Acht JO 11-2 SBC JO 11-6G 2-5
SBC JO 11-7 Woenselse Boys JO 11-4 1-2
SBC JO 11-8G FC Eindhoven JO 11-6 Uitgesteld
SBC JO 11-9 Vrij
SBC JO 11-10 Vrij
SBC JO 11-11G Vrij
RKSV Nuenen JO 10-1 SBC JO 10-1 7-2
SBC JO 9-1 Vrij
SBC JO 9-2G Wilhelmina Boys JO 9-2 1-12
SBC JO 9-3G Vrij
SBC JO 9-4 Vrij
SBC JO 9-5G Vrij
Sint-Michelsgestel JO 9-2 SBC JO 9-6 0-3
SBC JO 9-7 Vrij
SBC JO 9-8 Vrij
SBC JO 9-9G Vrij
SBC JO 9-10G Vrij
Wilhelmina Boys JO 8-1 SBC JO 8-1 4-3
SBC G 1G TGG G 1 5-10
EBOH JG 1G SBC JG 1G Uitgestld
SBC 1 SBC JO 19-1 5-0
SBC 2 Beerse Boys 3 1-1
SBC 3 Vrij
SBC 4 Nieuw Woensel 3 2-0
SBC 5 Vrij
SBC 6 Vrij
SBC 7 Vrij
SBC 8 Vrij
SBC 9 Vrij
SBC 10 Vrij
SBC 11 Vrij
SBC 12 Vrij
SBC VR1 Vrij
Avanti’31 VR2 SBC VR2 0-4

Uitslagen handbalvereniging Apollo 21 en 22 oktober oktober

Geen programma.


Programma voetbalvereniging SBC 28 en 29 oktober

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 SVSSS JO 19-1 15:30
SBC JO 19-2 Vrij
RKSV Nuenen JO 19-3 SBC JO 19-3 14:30 15:30
SBC JO 19-4 WSC JO 19-3 15:15
Oirschot Vooruit JO 17-1 SBC JO 17-1 13:45 14:45
DBS JO 17-3 SBC JO 17-2 13:00 14:00
RPC JO 17-4 SBC JO 17-4 15:15 16:15
SBC JO 17-5 Sarto JO 17-6 15:15
SBC JO 17-6 Woenselse Boys JO 17-3 15:15
SBC JO 15-1 Rood Wit’67/Plus JO 15-1G 13:15
Unitas ’59 JO 15-3 SBC JO 15-2G 11:45 12:45
RKSV Nuenen JO 15-5 SBC JO 15-3 11:15 12:15
VOAB JO 15-4 SBC JO 15-4 10:30 11:30
SBC JO 15-5 Oirschot Vooruit JO 15-3 13:15
SBC JO 15-6 RKVVO JO 15-4 13:15
SBC JO 15-7G WODAN JO 15-5 13:15
RKSV Nuenen MO 15-3 SBC MO 15-1 08:00 09:00
Rood Wit Veldhoven JO 13-1 SBC JO 13-1 10:30 11:30
SBC JO 13-2 OVC ’26 JO 13-1 11:45
SBC JO 13-3 Vrij
ODC JO 13-3 SBC JO 13-4 10:15 11:15
Reusel Sport JO 13-3 SBC JO 13-5 11:00 12:00
SBC JO 13-6 Oirschot Vooruit JO 13-4 11:45
SBC JO 13-7 Best Vooruit JO 13-6 11:45
SBC MO 13-1 Reusel Sport MO 13-1 11:45
SBC JO 12-1 SV BLC JO 12-1 11:45
SBC JO 11-1G HVCH JO 11-1 10:00
De Raven JO 11-1G SBC JO 11-2G 09:30 10:30
Marvilde JO 11-2 SBC JO 11-3 10:00 11:00
SBC JO 11-4 Braakhuizen JO 11-2 10:15
SV Budel JO 11-3 SBC JO 11-5G 08:45 09:45
UNA JO 11-6 SBC JO 11-6G 08:00 09:00
SBC JO 11-7 FC Eindhoven AV JO 11-5 10:15
SJO Juventud JO 11-1 SBC JO 11-8G 09:00 10:00
SBC JO 11-9 FC Tilburg JO 11-5 10:15
SBC JO 11-10 Unitas ’59 JO 11-5 10:15
SBC JO 11-11G Geldrop JO 11-7 10:15
EFC JO 10-1 SBC JO 10-1 09:30 10:30
Geldrop JO 9-1 SBC JO 9-1 08:00 09:00
Waalre JO 9-1 SBC JO 9-2G 08:00 09:00
Tongelre JO 9-1 SBC JO 9-3G 08:15 09:15
SBC JO 9-4 Hapert JO 9-2 09:00
SBC JO 9-5G EFC JO 9-5 09:00
Nieuw Woensel JO 9-1 SBC JO 9-6 08:15 09:00
Geldrop JO 9-7 SBC JO 9-7 08:00 09:00
SBC JO 9-8 SJO Juventud JO 9-2 09:00
Boxtel JO 9-3 SBC JO 9-9G 08:00 08:45
DBS JO 9-10 SBC JO 9-10G 08:00 09:00
SBC JO 8-1 Acht JO 8-1 09:00
Rijen G 1 SBC G 1G 14:00 15:00
SBC JG 1G Vrij
SBC 1 RKVV Keldonk 1 14:30
SBC 2 Oirschot Vooruit 2 12:00
Acht 2 SBC 3 12:00
Brabantia 5 SBC 4 12:00
LSV 3 SBC 6 11:00
SBC 7 UNA 14 13:00
SBC 8 Braakhuizen 9 10:00
SBC 9 EMK 5 13:00
DEES 4 SBC 10 10:00
SBC 11 RKGSV 3 12:00
Waalre 5 SBC 12 10:00
SBC VR1 Audacia VR1 12:00
SBC VR2 Vlijmense Boys VR1 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 28 en 29 oktober

Wedstrijd Aanvang
Aristos D2 Apollo D1 18:00
Apollo HS1 Wittenhorst HS1 20:30
Apollo E1 Zephyr E1 09:10
Apollo D1 Bouwcenter Centen HVW D2 10:05
handbalshop.nl/Witte Ster HC1 Apollo HC1 10:55
Apollo HB1 Taxandria HB1 10:55
Apollo DB1 HVM/Goodflooring HMC DB1 12:00
Apollo DS1 Manual DS1 13:10
BSAC HS2 Apollo HS3 13:15
Apollo HS2 Tremeg HS1 14:30
Apollo DS2 Blauw Wit DS2 15:50

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article