Sportuitslagen en programma – week 44 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 43 2017 en het programma van week 44 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 28 en 29 oktober

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 SVSSS JO 19-1 2-0
SBC JO 19-2 Vrij
RKSV Nuenen JO 19-3 SBC JO 19-3 7-0
SBC JO 19-4 WSC JO 19-3 2-2
Oirschot Vooruit JO 17-1 SBC JO 17-1 5-1
DBS JO 17-3 SBC JO 17-2 2-2
RPC JO 17-4 SBC JO 17-4 2-3
SBC JO 17-5 Sarto JO 17-6 3-4
SBC JO 17-6 Woenselse Boys JO 17-3 Uitgesteld
SBC JO 15-1 Rood Wit’67/Plus JO 15-1G 5-0
Unitas ’59 JO 15-3 SBC JO 15-2G 3-5
RKSV Nuenen JO 15-5 SBC JO 15-3 0-11
VOAB JO 15-4 SBC JO 15-4 7-1
SBC JO 15-5 Oirschot Vooruit JO 15-3 1-12
SBC JO 15-6 RKVVO JO 15-4 0-2
SBC JO 15-7G WODAN JO 15-5 2-3
RKSV Nuenen MO 15-3 SBC MO 15-1 0-14
Rood Wit Veldhoven JO 13-1 SBC JO 13-1 3-1
SBC JO 13-2 OVC ’26 JO 13-1 2-0
SBC JO 13-3 Vrij
ODC JO 13-3 SBC JO 13-4 3-1
Reusel Sport JO 13-3 SBC JO 13-5 7-0
SBC JO 13-6 Oirschot Vooruit JO 13-4 10-0
SBC JO 13-7 Best Vooruit JO 13-6 0-4
SBC MO 13-1 Reusel Sport MO 13-1 3-1
SBC JO 12-1 SV BLC JO 12-1 2-4
SBC JO 11-1G Vrij
De Raven JO 11-1G SBC JO 11-2G 4-2
Marvilde JO 11-2 SBC JO 11-3 2-4
SBC JO 11-4 Braakhuizen JO 11-2 0-7
SV Budel JO 11-3 SBC JO 11-5G 7-0
UNA JO 11-6 SBC JO 11-6G 1-18
SBC JO 11-7 FC Eindhoven AV JO 11-5 4-4
SJO Juventud JO 11-1 SBC JO 11-8G 8-7
SBC JO 11-9 FC Tilburg JO 11-5 0-8
SBC JO 11-10 Unitas ’59 JO 11-5 2-7
SBC JO 11-11G Geldrop JO 11-7 1-7
EFC JO 10-1 SBC JO 10-1 3-2
Geldrop JO 9-1 SBC JO 9-1 Niet beschikbaar
Waalre JO 9-1 SBC JO 9-2G Niet beschikbaar
Tongelre JO 9-1 SBC JO 9-3G Niet beschikbaar
SBC JO 9-4 Hapert JO 9-2 5-8
SBC JO 9-5G EFC JO 9-5 14-2
Nieuw Woensel JO 9-1 SBC JO 9-6 Niet beschikbaar
Geldrop JO 9-7 SBC JO 9-7 Niet beschikbaar
SBC JO 9-8 SJO Juventud JO 9-2 9-0
Boxtel JO 9-3 SBC JO 9-9G Niet beschikbaar
DBS JO 9-10 SBC JO 9-10G Niet beschikbaar
SBC JO 8-1 Acht JO 8-1 10-2
Rijen G 1 SBC G 1G 9-0
SBC JG 1G Vrij
SBC 1 RKVV Keldonk 1 5-3
SBC 2 Oirschot Vooruit 2 0-0
Acht 2 SBC 3 0-4
Brabantia 5 SBC 4 0-1
LSV 3 SBC 6 0-2
SBC 7 UNA 14 6-2
SBC 8 Braakhuizen 9 4-2
SBC 9 EMK 5 2-1
DEES 4 SBC 10 3-2
SBC 11 RKGSV 3 Uitgesteld
Waalre 5 SBC 12 Afgelast
SBC VR1 Audacia VR1 0-4
SBC VR2 Vlijmense Boys VR1 1-10

Uitslagen handbalvereniging Apollo 28 en 29 oktober

Wedstrijd Aanvang
Aristos D2 Apollo D1 21-4
Apollo HS1 Wittenhorst HS1 33-24
Apollo E1 Zephyr E1 4-19
Apollo D1 Bouwcenter Centen HVW D2 21-8
handbalshop.nl/Witte Ster HC1 Apollo HC1 19-13
Apollo HB1 Taxandria HB1 33-39
Apollo DB1 HVM/Goodflooring HMC DB1 20-20
Apollo DS1 Manual DS1 25-14
BSAC HS2 Apollo HS3 25-16
Apollo HS2 Tremeg HS1 29-22
Apollo DS2 Blauw Wit DS2 16-13

Programma voetbalvereniging SBC 4 en 5 november

Wedstrijd Vertrek Aanvang
Braakhuizen JO 19-1 SBC JO 19-1 14:30
SBC JO 19-2 RKSV Nuenen JO 19-4 15:15
SBC JO 19-3 ZSC JO 19-1 15:15
Zwaluw VFC JO 19-3 SBC JO 19-4 14:00 15:00
SBC JO 17-1 RPC JO 17-1 13:15
SBC JO 17-2 RKSV Nuenen JO 17-5 15:15
SBC JO 17-4 Geldrop JO 17-5 15:15
Oirschot Vooruit JO 17-4 SBC JO 17-5 13:30 14:30
DBS JO 17-5 SBC JO 17-6 13:00 14:00
Best Vooruit JO 15-2 SBC JO 15-1 12:00 13:00
SBC JO 15-2G Geldrop JO 15-2 11:45
SBC JO 15-3 Braakhuizen JO 15-2 13:15
SBC JO 15-4 Spoordonkse Boys JO 15-1 13:15
Brabantia JO 15-3 SBC JO 15-5 12:00 13:00
Rood Wit Veldhoven JO 15-4 SBC JO 15-6 12:00 13:00
DBS JO 15-7/td> SBC JO 15-7G 11:30 12:30
SBC MO 15-1 ST RPC Eindhoven MO 15-1 13:15
SBC JO 13-1 Rood Wit’67/Plus JO 13-1 11:45
Audacia JO 13-1 SBC JO 13-2 11:30 12:30
SBC JO 13-3 Acht JO 13-2 11:45
SBC JO 13-4 Best Vooruit JO 13-3 11:45
SBC JO 13-5 Hilvaria JO 13-4 11:45
St.Michielsgestel JO 13-3 SBC JO 13-6 10:30 11:30
RKVVO JO 13-4 SBC JO 13-7 10:45 14:45
Wilhelmina Boys MO 13-1 SBC MO 13-1 10:15 11:15
HVCH JO 12-1 SBC JO 12-1 09:00 10:00
RKVVO JO 11-1G SBC JO 11-1G 09:30 10:30
SBC JO 11-2G RKSV Heeze JO 11-2G 10:15
SBC JO 11-3 FC Eindhoven AV JO 11-4/td> 10:15
DBS JO 11-4 SBC JO 11-4 09:00 10:00
SBC JO 11-5G DOSL JO 11-1G 10:15
SBC JO 11-6G DBS JO 11-12 10:15
Marvilde JO 11-3 SBC JO 11-7 10:00 11:00
SBC JO 11-8G FC Eindhoven AV JO 11-6 10:15
Tuldania JO 11-1 SBC JO 11-9 08:30 09:30
Wilhelmina Boys JO 11-3 SBC JO 11-10 09:00 10:00
Unitas’59 JO 11-6 SBC JO 11-11G 09:15 10:15
SBC JO 10-1 RKSV Heeze JO 10-1 10:15
SBC JO 9-1 Brabantia JO 9-1 09:00
SBC JO 9-2G Vrij
SBC JO 9-3G UNA JO 9-3G 09:00
BladellaJO 9-3 SBC JO 9-4 07:30 08:30
DEES JO 9-1 SBC JO 9-5G 09:00 10:00
SBC JO 9-6 Woenselse Boys JO 9-3 09:00
SBC JO 9-7 Dommelen JO 9-3 09:00
Acht JO 9-3 SBC JO 9-8 08:15 09:00
SBC JO 9-9G OSC’45 JO 9-3 09:00
SBC JO 9-10G Rood Wit ’67/Plus JO 9-2 09:00
Unitas ’59 JO 8-1 SBC JO 8-1 08:15 09:00
SBC G 1G Bavel G 1 13:15
Roosendaal JG 1 SBC JG 1G 12:15 13:15
ELI 1 SBC 1 14:30
Bladella 2 SBC 2 12:00
SBC 3 EMK 2 12:00
SBC 4 RKDSV 3 10:00
Pusphaira 3 SBC 5 10:00
SBC 6 Acht 4 12:00
Brabantia 11 SBC 7 10:00
Wilhelmina Boys 10 SBC 9 12:00
SBC 10 Beerse Boys 8 13:00
Woenselse Boys 10 SBC 11 14:30
SBC 12 Nieuw Woensel 8 13:00
Hoogeloon VR1 SBC VR1 10:00
Ollandia VR1 SBC VR2 20:30

Programma handbalvereniging Apollo 4 en 5 november

Wedstrijd Uitslag
Zwart Wit HS1 Apollo HS1 20:35
Apollo D1 Blauw Wit D2 09:10
Niobe E1 Apollo E1
Apollo HC1 V.H.C. HC1 09:55
Apollo DB1 DOS’80/Olympia’89 DB1 11:00
Apollo HS3 Bouwcenter Centen HVW HS2 12:10
Apollo DS2 Lido DS1 13:25
R.H.V. HB1 Apollo HB1 13:40
Niobe DS1 Apollo DS1 13:40
PSV Handbal HS1 Apollo HS2 14:35

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article