Sportuitslagen en programma – week 44 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 43 2017 en het programma van week 44 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 28 en 29 oktober

WedstrijdUitslag
SBC JO 19-1SVSSS JO 19-12-0
SBC JO 19-2Vrij
RKSV Nuenen JO 19-3SBC JO 19-37-0
SBC JO 19-4WSC JO 19-32-2
Oirschot Vooruit JO 17-1SBC JO 17-15-1
DBS JO 17-3SBC JO 17-22-2
RPC JO 17-4SBC JO 17-42-3
SBC JO 17-5Sarto JO 17-63-4
SBC JO 17-6Woenselse Boys JO 17-3Uitgesteld
SBC JO 15-1Rood Wit’67/Plus JO 15-1G5-0
Unitas ’59 JO 15-3SBC JO 15-2G3-5
RKSV Nuenen JO 15-5SBC JO 15-30-11
VOAB JO 15-4SBC JO 15-47-1
SBC JO 15-5Oirschot Vooruit JO 15-31-12
SBC JO 15-6RKVVO JO 15-40-2
SBC JO 15-7GWODAN JO 15-52-3
RKSV Nuenen MO 15-3SBC MO 15-10-14
Rood Wit Veldhoven JO 13-1SBC JO 13-13-1
SBC JO 13-2OVC ’26 JO 13-12-0
SBC JO 13-3Vrij
ODC JO 13-3SBC JO 13-43-1
Reusel Sport JO 13-3SBC JO 13-57-0
SBC JO 13-6Oirschot Vooruit JO 13-410-0
SBC JO 13-7Best Vooruit JO 13-60-4
SBC MO 13-1Reusel Sport MO 13-13-1
SBC JO 12-1SV BLC JO 12-12-4
SBC JO 11-1GVrij
De Raven JO 11-1GSBC JO 11-2G4-2
Marvilde JO 11-2SBC JO 11-32-4
SBC JO 11-4Braakhuizen JO 11-20-7
SV Budel JO 11-3SBC JO 11-5G7-0
UNA JO 11-6SBC JO 11-6G1-18
SBC JO 11-7FC Eindhoven AV JO 11-54-4
SJO Juventud JO 11-1SBC JO 11-8G8-7
SBC JO 11-9FC Tilburg JO 11-50-8
SBC JO 11-10Unitas ’59 JO 11-52-7
SBC JO 11-11GGeldrop JO 11-71-7
EFC JO 10-1SBC JO 10-13-2
Geldrop JO 9-1SBC JO 9-1Niet beschikbaar
Waalre JO 9-1SBC JO 9-2GNiet beschikbaar
Tongelre JO 9-1SBC JO 9-3GNiet beschikbaar
SBC JO 9-4Hapert JO 9-25-8
SBC JO 9-5GEFC JO 9-514-2
Nieuw Woensel JO 9-1SBC JO 9-6Niet beschikbaar
Geldrop JO 9-7SBC JO 9-7Niet beschikbaar
SBC JO 9-8SJO Juventud JO 9-29-0
Boxtel JO 9-3SBC JO 9-9GNiet beschikbaar
DBS JO 9-10SBC JO 9-10GNiet beschikbaar
SBC JO 8-1Acht JO 8-110-2
Rijen G 1SBC G 1G9-0
SBC JG 1GVrij
SBC 1RKVV Keldonk 15-3
SBC 2Oirschot Vooruit 20-0
Acht 2SBC 30-4
Brabantia 5SBC 40-1
LSV 3SBC 60-2
SBC 7UNA 146-2
SBC 8Braakhuizen 94-2
SBC 9EMK 52-1
DEES 4SBC 103-2
SBC 11RKGSV 3Uitgesteld
Waalre 5SBC 12Afgelast
SBC VR1Audacia VR10-4
SBC VR2Vlijmense Boys VR11-10

Uitslagen handbalvereniging Apollo 28 en 29 oktober

WedstrijdAanvang
Aristos D2Apollo D121-4
Apollo HS1Wittenhorst HS133-24
Apollo E1Zephyr E14-19
Apollo D1Bouwcenter Centen HVW D221-8
handbalshop.nl/Witte Ster HC1Apollo HC119-13
Apollo HB1Taxandria HB133-39
Apollo DB1HVM/Goodflooring HMC DB120-20
Apollo DS1Manual DS125-14
BSAC HS2Apollo HS325-16
Apollo HS2Tremeg HS129-22
Apollo DS2Blauw Wit DS216-13

Programma voetbalvereniging SBC 4 en 5 november

WedstrijdVertrekAanvang
Braakhuizen JO 19-1SBC JO 19-114:30
SBC JO 19-2RKSV Nuenen JO 19-415:15
SBC JO 19-3ZSC JO 19-115:15
Zwaluw VFC JO 19-3SBC JO 19-414:0015:00
SBC JO 17-1RPC JO 17-113:15
SBC JO 17-2RKSV Nuenen JO 17-515:15
SBC JO 17-4Geldrop JO 17-515:15
Oirschot Vooruit JO 17-4SBC JO 17-513:3014:30
DBS JO 17-5SBC JO 17-613:0014:00
Best Vooruit JO 15-2SBC JO 15-112:0013:00
SBC JO 15-2GGeldrop JO 15-211:45
SBC JO 15-3Braakhuizen JO 15-213:15
SBC JO 15-4Spoordonkse Boys JO 15-113:15
Brabantia JO 15-3SBC JO 15-512:0013:00
Rood Wit Veldhoven JO 15-4SBC JO 15-612:0013:00
DBS JO 15-7/td>SBC JO 15-7G11:3012:30
SBC MO 15-1ST RPC Eindhoven MO 15-113:15
SBC JO 13-1Rood Wit’67/Plus JO 13-111:45
Audacia JO 13-1SBC JO 13-211:3012:30
SBC JO 13-3Acht JO 13-211:45
SBC JO 13-4Best Vooruit JO 13-311:45
SBC JO 13-5Hilvaria JO 13-411:45
St.Michielsgestel JO 13-3SBC JO 13-610:3011:30
RKVVO JO 13-4SBC JO 13-710:4514:45
Wilhelmina Boys MO 13-1SBC MO 13-110:1511:15
HVCH JO 12-1SBC JO 12-109:0010:00
RKVVO JO 11-1GSBC JO 11-1G09:3010:30
SBC JO 11-2GRKSV Heeze JO 11-2G10:15
SBC JO 11-3FC Eindhoven AV JO 11-4/td>10:15
DBS JO 11-4SBC JO 11-409:0010:00
SBC JO 11-5GDOSL JO 11-1G10:15
SBC JO 11-6GDBS JO 11-1210:15
Marvilde JO 11-3SBC JO 11-710:0011:00
SBC JO 11-8GFC Eindhoven AV JO 11-610:15
Tuldania JO 11-1SBC JO 11-908:3009:30
Wilhelmina Boys JO 11-3SBC JO 11-1009:0010:00
Unitas’59 JO 11-6SBC JO 11-11G09:1510:15
SBC JO 10-1RKSV Heeze JO 10-110:15
SBC JO 9-1Brabantia JO 9-109:00
SBC JO 9-2GVrij
SBC JO 9-3GUNA JO 9-3G09:00
BladellaJO 9-3SBC JO 9-407:3008:30
DEES JO 9-1SBC JO 9-5G09:0010:00
SBC JO 9-6Woenselse Boys JO 9-309:00
SBC JO 9-7Dommelen JO 9-309:00
Acht JO 9-3SBC JO 9-808:1509:00
SBC JO 9-9GOSC’45 JO 9-309:00
SBC JO 9-10GRood Wit ’67/Plus JO 9-209:00
Unitas ’59 JO 8-1SBC JO 8-108:1509:00
SBC G 1GBavel G 113:15
Roosendaal JG 1SBC JG 1G12:1513:15
ELI 1SBC 114:30
Bladella 2SBC 212:00
SBC 3EMK 212:00
SBC 4RKDSV 310:00
Pusphaira 3SBC 510:00
SBC 6Acht 412:00
Brabantia 11SBC 710:00
Wilhelmina Boys 10SBC 912:00
SBC 10Beerse Boys 813:00
Woenselse Boys 10SBC 1114:30
SBC 12Nieuw Woensel 813:00
Hoogeloon VR1SBC VR110:00
Ollandia VR1SBC VR220:30

Programma handbalvereniging Apollo 4 en 5 november

WedstrijdUitslag
Zwart Wit HS1Apollo HS120:35
Apollo D1Blauw Wit D209:10
Niobe E1Apollo E1
Apollo HC1V.H.C. HC109:55
Apollo DB1DOS’80/Olympia’89 DB111:00
Apollo HS3Bouwcenter Centen HVW HS212:10
Apollo DS2Lido DS113:25
R.H.V. HB1Apollo HB113:40
Niobe DS1Apollo DS113:40
PSV Handbal HS1Apollo HS214:35

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article