Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sportuitslagen en programma – week 45 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 44 2017 en het programma van week 45 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 4 en 5 november

WedstrijdUitslag
Braakhuizen JO 19-1SBC JO 19-12-4
SBC JO 19-2RKSV Nuenen JO 19-43-0
SBC JO 19-3ZSC JO 19-12-5
Zwaluw VFC JO 19-3SBC JO 19-46-2
SBC JO 17-1RPC JO 17-10-1
SBC JO 17-2RKSV Nuenen JO 17-51-1
SBC JO 17-4Geldrop JO 17-55-2
Oirschot Vooruit JO 17-4SBC JO 17-50-14
DBS JO 17-5SBC JO 17-6Uitgesteld
Best Vooruit JO 15-2SBC JO 15-12-6
SBC JO 15-2GGeldrop JO 15-22-6
SBC JO 15-3Braakhuizen JO 15-25-1
SBC JO 15-4Spoordonkse Boys JO 15-11-5
Brabantia JO 15-3SBC JO 15-55-0
Rood Wit Veldhoven JO 15-4SBC JO 15-62-5
DBS JO 15-7/td>SBC JO 15-7G2-3
SBC MO 15-1ST RPC Eindhoven MO 15-16-1
SBC JO 13-1Rood Wit’67/Plus JO 13-110-0
Audacia JO 13-1SBC JO 13-27-1
SBC JO 13-3Acht JO 13-23-4
SBC JO 13-4Best Vooruit JO 13-31-8
SBC JO 13-5Hilvaria JO 13-43-7
St.Michielsgestel JO 13-3SBC JO 13-64-0
RKVVO JO 13-4SBC JO 13-72-2
Wilhelmina Boys MO 13-1SBC MO 13-13-0
HVCH JO 12-1SBC JO 12-13-0
RKVVO JO 11-1GSBC JO 11-1G1-3
SBC JO 11-2GRKSV Heeze JO 11-2G7-1
SBC JO 11-3FC Eindhoven AV JO 11-41-0
DBS JO 11-4SBC JO 11-40-1
SBC JO 11-5GDOSL JO 11-1G0-3
SBC JO 11-6GDBS JO 11-1212-1
Marvilde JO 11-3SBC JO 11-71-5
SBC JO 11-8GFC Eindhoven AV JO 11-63-3
Tuldania JO 11-1SBC JO 11-94-2
Wilhelmina Boys JO 11-3SBC JO 11-1010-2
Unitas’59 JO 11-6SBC JO 11-11G13-2
SBC JO 10-1RKSV Heeze JO 10-15-4
SBC JO 9-1Brabantia JO 9-1
SBC JO 9-2GVrij
SBC JO 9-3GUNA JO 9-3G
BladellaJO 9-3SBC JO 9-4
DEES JO 9-1SBC JO 9-5G
SBC JO 9-6Woenselse Boys JO 9-3
SBC JO 9-7Dommelen JO 9-3
Acht JO 9-3SBC JO 9-8
SBC JO 9-9GOSC’45 JO 9-3
SBC JO 9-10GRood Wit ’67/Plus JO 9-2
Unitas ’59 JO 8-1SBC JO 8-1
SBC G 1GBavel G 12-9
Roosendaal JG 1SBC JG 1G2-7
ELI 1SBC 11-4
Bladella 2SBC 20-4
SBC 3EMK 25-0
SBC 4RKDSV 32-1
Pusphaira 3SBC 51-7
SBC 6Acht 43-0
Brabantia 11SBC 70-9
Wilhelmina Boys 10SBC 91-1
SBC 10Beerse Boys 81-4
Woenselse Boys 10SBC 113-0
SBC 12Nieuw Woensel 81-3
Hoogeloon VR1SBC VR14-5
Ollandia VR1SBC VR22-0

Uitslagen handbalvereniging Apollo 4 en 5 november

WedstrijdUitslag
Zwart Wit HS1Apollo HS126-26
Apollo D1Blauw Wit D25-18
Apollo HC1V.H.C. HC110-16
Apollo DB1DOS’80/Olympia’89 DB110-16
Apollo HS3Bouwcenter Centen HVW HS225-18
Apollo DS2Lido DS114-12
R.H.V. HB1Apollo HB120-20
Niobe DS1Apollo DS110-36
PSV Handbal HS1Apollo HS225-21


Programma voetbalvereniging SBC 11 en 12 november

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1Dommelen JO 19-115:15
Nieuw Woensel JO 19-1SBC JO 19-212:3013:30
FC Cranendonck JO 19-1SBC JO 19-313:3014:30
SBC JO 19-4Boxtel JO 19-115:15
SBC JO 17-1Hilvaria JO 17-113:15
SBC JO 17-2Vrij
UNA JO 17-5GSBC JO 17-413:4514:45
SBC JO 17-5Hilvaria JO 17-315:15
SBC JO 17-6RKSV Nuenen JO 17-715:15
RKSV Heeze JO 15-1SBC JO 15-111:3012:30
SBC JO 15-2GBergeijk JO 15-210:15
SBC JO 15-3Geldrop JO 15-513:15
WODAN JO 15-3SBC JO 15-412:0013:00
SBC JO 15-5EMK JO 15-413:15
SBC JO 15-6UNA JO 15-4G13:15
Rood Wit’67/Plus Jo 15-2GSBC JO 15-7G10:0011:00
SBC MO 15-1Terlo MO 15-113:15
FC Eindhoven AV JO 13-1GSBC JO 13-110:4511:45
SBC JO 13-2Best Vooruit JO 13-211:45
SBC JO 13-3RKSV Heeze JO 13-2G11:45
SBC JO 13-4Vrij
VOAB JO 13-6SBC JO 13-508:0009:00
Best Vooruit JO 13-5SBC JO 13-612:0013:00
SBC JO 13-7DBS JO 13-811:45
Oisterwijk MO 13-1SBC MO 13-109:1510:15
SBC JO 12-1Brabantia JO 12-111:45
Unitas ’59 JO 11-1SBC JO 11-1G09:1510:15
Reusel Sport JO 11-1SBC JO 11-2G09:1510:15
SBC JO 11-3SJO VV LBC JO 11-210:15
Oirschot Vooruit JO 11-2SBC JO 11-409:0010:00
SBC JO 11-5GRPC JO 11-210:15
SBC JO 11-6GS.C.I. JO 11-310:15
EMK JO 11-2GSBC JO 11-709:1510:15
SBC JO 11-8GVrij
SBC JO 11-9Vrij
Nieuw Woensel JO 11-2SBC JO 11-1008:1509:00
SBC JO 11-11GReusel Sport JO 11-510:15
SBC JO 10-1Vrij
SBC JO 9-1RPC JO 9-109:00
SV Budel JO 9-2SBC JO 9-2G07:4508:45
SBC JO 9-3GWODAN JO 9-309:00
FC Eindhoven AV JO 9-3SBC JO 9-408:1509:15
ST Netersel/Casteren JO 9-5SBC JO 9-5G08:3009:30
SBC JO 9-6WODAN JO 9-509:00
SBC JO 9-7DBS JO 9-1009:00
HSE JO 9-1SBC JO 9-808:1509:15
SBC JO 9-9GSt.Mich.gestel JO 9-209:00
Maarheeze JO 9-2SBC JO 9-10G08:3009:30
SBC JO 8-1RPC JO 8-109:00
Sarto G 1SBC G 1G09:0010:00
SBC JG 1GRKDVC JG 1G11:45
Essche Boys 2SBC 310:30
Nevelo 3SBC 412:00
Wilhelmina Boys 4SBC 512:30
Valkenswaard 4SBC 610:00
Nuenen 12SBC 813:00
SBC 9Unitas’59 1113:00
Best Vooruit 8SBC 1010:00
SBC 11Braakhuizen 711:00
SBC 12Best Vooruit 1013:00
SBC VR1Unitas’59 VR112:00
Baardwijk VR3SBC VR211:00

Programma handbalvereniging Apollo 11 en 12 november

WedstrijdUitslag
Apollo HS1SMEZO/BFC HS220:30
Jupiter ’75 D1Apollo D109:40
Apollo E1PSV Handbal E210:05
Apollo HC1Saturnus HC111:00
Oranje Wit HS2Apollo HS312:10
Apollo HS2E.S.Z.V. Oktopus HS112:10
Apollo DS1Tremeg DS113:25

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play