Sportuitslagen en programma – week 46 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 45 2017 en het programma van week 46 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 11 en 12 november

WedstrijdUitslag
SBC JO 19-1Vrij
Nieuw Woensel JO 19-1SBC JO 19-2Afgelast
FC Cranendonck JO 19-1SBC JO 19-32-1
SBC JO 19-4Boxtel JO 19-12-1
SBC JO 17-1Hilvaria JO 17-13-3
SBC JO 17-2Vrij
UNA JO 17-5GSBC JO 17-42-7
SBC JO 17-5Hilvaria JO 17-31-4
SBC JO 17-6RKSV Nuenen JO 17-71-2
RKSV Heeze JO 15-1SBC JO 15-12-3
SBC JO 15-2GBergeijk JO 15-25-3
SBC JO 15-3Geldrop JO 15-522-1
WODAN JO 15-3SBC JO 15-43-0
SBC JO 15-5EMK JO 15-45-3
SBC JO 15-6UNA JO 15-4G5-2
Rood Wit’67/Plus Jo 15-2GSBC JO 15-7G1-11
SBC MO 15-1Terlo MO 15-18-1
FC Eindhoven AV JO 13-1GSBC JO 13-14-5
SBC JO 13-2Best Vooruit JO 13-21-1
SBC JO 13-3RKSV Heeze JO 13-2G0-6
SBC JO 13-4Vrij
VOAB JO 13-6SBC JO 13-5Uitgesteld
Best Vooruit JO 13-5SBC JO 13-67-1
SBC JO 13-7DBS JO 13-83-4
Oisterwijk MO 13-1SBC MO 13-13-0
SBC JO 12-1Brabantia JO 12-10-4
Unitas ’59 JO 11-1SBC JO 11-1G14-0
Reusel Sport JO 11-1SBC JO 11-2G4-5
SBC JO 11-3SJO VV LBC JO 11-26-1
Oirschot Vooruit JO 11-2SBC JO 11-46-1
SBC JO 11-5GRPC JO 11-21-10
SBC JO 11-6GS.C.I. JO 11-38-0
EMK JO 11-2GSBC JO 11-74-12
SBC JO 11-8GVrij
SBC JO 11-9Vrij
Nieuw Woensel JO 11-2SBC JO 11-1010-3
SBC JO 11-11GReusel Sport JO 11-53-4
SBC JO 10-1Vrij
SBC JO 9-1RPC JO 9-1
SV Budel JO 9-2SBC JO 9-2G
SBC JO 9-3GWODAN JO 9-3
FC Eindhoven AV JO 9-3SBC JO 9-4
ST Netersel/Casteren JO 9-5SBC JO 9-5G
SBC JO 9-6WODAN JO 9-5
SBC JO 9-7DBS JO 9-10
HSE JO 9-1SBC JO 9-8
SBC JO 9-9GSt.Mich.gestel JO 9-2
Maarheeze JO 9-2SBC JO 9-10G
SBC JO 8-1RPC JO 8-1
Sarto G 1SBC G 1G7-1
SBC JG 1GRKDVC JG 1GUitgesteld
Essche Boys 2SBC 3Afgelast
Nevelo 3SBC 43-1
Wilhelmina Boys 4SBC 54-3
Valkenswaard 4SBC 61-5
Nuenen 12SBC 81-3
SBC 9Unitas’59 111-0
Best Vooruit 8SBC 103-0
SBC 11Braakhuizen 71-4
SBC 12Best Vooruit 101-4
SBC VR1Unitas’59 VR12-5
Baardwijk VR3SBC VR24-7

Uitslagen handbalvereniging Apollo 11 en 12 november

WedstrijdUitslag
Apollo HS1SMEZO/BFC HS234-27
Jupiter ’75 D1Apollo D1
Apollo E1PSV Handbal E24-16
Apollo HC1Saturnus HC113-14
Oranje Wit HS2Apollo HS317-25
Apollo HS2E.S.Z.V. Oktopus HS130-13
Apollo DS1Tremeg DS116-15

Programma voetbalvereniging SBC 18 en 19 november

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1Taxandria JO 19-115:30
SBC JO 19-2Brabantia JO 19-215:15
SBC JO 19-3Terlo JO 19-115:15
Essche Boys JO 19-1SBC JO 19-413:3014:30
Jong Brabant JO 17-1SBC JO 17-113:4514:45
SBC JO 17-2Unitas ’59 JO 17-415:15
SBC JO 17-4Oirschot Vooruit JO 17-315:15
SBC JO 17-5Vrij
Riel JO 17-2SBC JO 17-613:3014:30
SBC JO 15-1RKSV Nuenen JO 15-213:15
ST RKDSV/EDN’56 JO 15-1SBC JO 15-2G11:3012:30
RPC JO 15-4SBC JO 15-312:0013:00
SBC JO 15-4UNA JO 15-3G13:15
Acht JO 15-3SBC JO 15-510:1511:15
Brabantia JO 15-4SBC JO 15-612:0013:00
SBC JO 15-7GDOSL JO 15-3G13:15
SV Budel MO 15-1SBC MO 15-111:4512:45
SBC JO 13-1Dommelen JO 13-111:45
Hapert JO 13-1SBC JO 13-212:0013:00
FC Eindhoven AV JO 13-4SBC JO 13-310:4511:45
SBC JO 13-4OJC Rosmalen JO 13-711:45
SBC JO 13-5Hoogeloon JO 13-111:45
SBC JO 13-6Nieuw Woensel JO 13-111:45
UNA JO 13-5GSBC JO 13-710:0011:00
SBC MO 13-1FC Eindhoven AV MO 13-211:45
Margriet JO 12-1SBC JO 12-110:3011:30
SBC JO 11-1GWODAN JO 11-110:15
SBC JO 11-2GGestel JO 11-110:15
Woenselse Boys JO 11-4SBC JO 11-310:3011:30
SBC JO 11-4Wilhelmina Boys JO 11-210:15
RKSV Nuenen JO 11-4SBC JO 11-5G08:4509:45
Braakhuizen JO 11-5SBC JO 11-6G09:0010:00
SBC JO 11-7Woenselse Boys JO 11-510:15
SV Budel JO 11-7SBC JO 11-8G08:4509:45
SBC JO 11-9VOAB JO 11-910:15
SBC JO 11-10Unitas ’59 JO 11-1010:15
SV Valkenswaard JO 11-6SBC JO 11-11G09:0010:00
Taxandria JO10-1SBC JO 10-109:1510:15
Best Vooruit JO 9-1SBC JO 9-108:1509:15
SBC JO 9-2GBladella JO9-209:00
RPC JO 9-5SBC JO 9-3G08:0009:00
SBC JO 9-4Marvilde JO 9-209:00
SBC JO 9-5GSDO’39 JO 9-209:00
Unitas “59 JO 9-5SBC JO 9-608:1509:00
SV Valkenswaard JO 9-6SBC JO 9-708:0009:00
SBC JO 9-8Tongelre JO 9-309:00
Helvoirt JO 9-2SBC JO 9-9G09:1510:15
SBC JO 9-10GFC Eindhoven AV JO 9-609:00
UNA JO 8-1GSBC JO 8-108:0009:00
SBC G 1GRKKSV G 2G13:15
EBOH JG 1GSBC JG 1G11:3012:30
MVC 1SBC 114:30
Dommelen 2SBC 212:00
SBC 3Spoordonkse Boys 212:00
SBC 4Wilhelmina Boys 310:00
SBC 5Acht 510:00
SBC 6Best Vooruit 612:00
Beerse Boys 11SBC 713:00
SBC 8HSE 410:00
Nieuw Woensel 9SBC 912:00
SBC 10DBS 413:00
Heeze 5SBC 1112:00
Nederwetten 4SBC 1210:00
RKDSV VR2SBC VR112:00
SBC VR2Cranendonck VR210:00

Programma handbalvereniging Apollo 18 en 19 november

WedstrijdUitslag
Dongen HS1Apollo HS120:30
Bouwcenter Centen HVW E1Apollo E110:15
Olympia’89/DOS’80 HS2Apollo HS220:05
Blerick HS1Apollo HS120:40
Apollo D1De Sprint D209:05
Apollo DB1PSV Handbal DB109:55
VESPO DS1Apollo DS110:00
De Sprint HC1Apollo HC110:30
Apollo HS3HBS HS111:00
Apollo DS2De Sprint DS312:20
Niobe HB1Apollo HB113:45

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article