Sportuitslagen en programma – week 46 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 45 2017 en het programma van week 46 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 11 en 12 november

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Vrij
Nieuw Woensel JO 19-1 SBC JO 19-2 Afgelast
FC Cranendonck JO 19-1 SBC JO 19-3 2-1
SBC JO 19-4 Boxtel JO 19-1 2-1
SBC JO 17-1 Hilvaria JO 17-1 3-3
SBC JO 17-2 Vrij
UNA JO 17-5G SBC JO 17-4 2-7
SBC JO 17-5 Hilvaria JO 17-3 1-4
SBC JO 17-6 RKSV Nuenen JO 17-7 1-2
RKSV Heeze JO 15-1 SBC JO 15-1 2-3
SBC JO 15-2G Bergeijk JO 15-2 5-3
SBC JO 15-3 Geldrop JO 15-5 22-1
WODAN JO 15-3 SBC JO 15-4 3-0
SBC JO 15-5 EMK JO 15-4 5-3
SBC JO 15-6 UNA JO 15-4G 5-2
Rood Wit’67/Plus Jo 15-2G SBC JO 15-7G 1-11
SBC MO 15-1 Terlo MO 15-1 8-1
FC Eindhoven AV JO 13-1G SBC JO 13-1 4-5
SBC JO 13-2 Best Vooruit JO 13-2 1-1
SBC JO 13-3 RKSV Heeze JO 13-2G 0-6
SBC JO 13-4 Vrij
VOAB JO 13-6 SBC JO 13-5 Uitgesteld
Best Vooruit JO 13-5 SBC JO 13-6 7-1
SBC JO 13-7 DBS JO 13-8 3-4
Oisterwijk MO 13-1 SBC MO 13-1 3-0
SBC JO 12-1 Brabantia JO 12-1 0-4
Unitas ’59 JO 11-1 SBC JO 11-1G 14-0
Reusel Sport JO 11-1 SBC JO 11-2G 4-5
SBC JO 11-3 SJO VV LBC JO 11-2 6-1
Oirschot Vooruit JO 11-2 SBC JO 11-4 6-1
SBC JO 11-5G RPC JO 11-2 1-10
SBC JO 11-6G S.C.I. JO 11-3 8-0
EMK JO 11-2G SBC JO 11-7 4-12
SBC JO 11-8G Vrij
SBC JO 11-9 Vrij
Nieuw Woensel JO 11-2 SBC JO 11-10 10-3
SBC JO 11-11G Reusel Sport JO 11-5 3-4
SBC JO 10-1 Vrij
SBC JO 9-1 RPC JO 9-1
SV Budel JO 9-2 SBC JO 9-2G
SBC JO 9-3G WODAN JO 9-3
FC Eindhoven AV JO 9-3 SBC JO 9-4
ST Netersel/Casteren JO 9-5 SBC JO 9-5G
SBC JO 9-6 WODAN JO 9-5
SBC JO 9-7 DBS JO 9-10
HSE JO 9-1 SBC JO 9-8
SBC JO 9-9G St.Mich.gestel JO 9-2
Maarheeze JO 9-2 SBC JO 9-10G
SBC JO 8-1 RPC JO 8-1
Sarto G 1 SBC G 1G 7-1
SBC JG 1G RKDVC JG 1G Uitgesteld
Essche Boys 2 SBC 3 Afgelast
Nevelo 3 SBC 4 3-1
Wilhelmina Boys 4 SBC 5 4-3
Valkenswaard 4 SBC 6 1-5
Nuenen 12 SBC 8 1-3
SBC 9 Unitas’59 11 1-0
Best Vooruit 8 SBC 10 3-0
SBC 11 Braakhuizen 7 1-4
SBC 12 Best Vooruit 10 1-4
SBC VR1 Unitas’59 VR1 2-5
Baardwijk VR3 SBC VR2 4-7

Uitslagen handbalvereniging Apollo 11 en 12 november

Wedstrijd Uitslag
Apollo HS1 SMEZO/BFC HS2 34-27
Jupiter ’75 D1 Apollo D1
Apollo E1 PSV Handbal E2 4-16
Apollo HC1 Saturnus HC1 13-14
Oranje Wit HS2 Apollo HS3 17-25
Apollo HS2 E.S.Z.V. Oktopus HS1 30-13
Apollo DS1 Tremeg DS1 16-15

Programma voetbalvereniging SBC 18 en 19 november

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 Taxandria JO 19-1 15:30
SBC JO 19-2 Brabantia JO 19-2 15:15
SBC JO 19-3 Terlo JO 19-1 15:15
Essche Boys JO 19-1 SBC JO 19-4 13:30 14:30
Jong Brabant JO 17-1 SBC JO 17-1 13:45 14:45
SBC JO 17-2 Unitas ’59 JO 17-4 15:15
SBC JO 17-4 Oirschot Vooruit JO 17-3 15:15
SBC JO 17-5 Vrij
Riel JO 17-2 SBC JO 17-6 13:30 14:30
SBC JO 15-1 RKSV Nuenen JO 15-2 13:15
ST RKDSV/EDN’56 JO 15-1 SBC JO 15-2G 11:30 12:30
RPC JO 15-4 SBC JO 15-3 12:00 13:00
SBC JO 15-4 UNA JO 15-3G 13:15
Acht JO 15-3 SBC JO 15-5 10:15 11:15
Brabantia JO 15-4 SBC JO 15-6 12:00 13:00
SBC JO 15-7G DOSL JO 15-3G 13:15
SV Budel MO 15-1 SBC MO 15-1 11:45 12:45
SBC JO 13-1 Dommelen JO 13-1 11:45
Hapert JO 13-1 SBC JO 13-2 12:00 13:00
FC Eindhoven AV JO 13-4 SBC JO 13-3 10:45 11:45
SBC JO 13-4 OJC Rosmalen JO 13-7 11:45
SBC JO 13-5 Hoogeloon JO 13-1 11:45
SBC JO 13-6 Nieuw Woensel JO 13-1 11:45
UNA JO 13-5G SBC JO 13-7 10:00 11:00
SBC MO 13-1 FC Eindhoven AV MO 13-2 11:45
Margriet JO 12-1 SBC JO 12-1 10:30 11:30
SBC JO 11-1G WODAN JO 11-1 10:15
SBC JO 11-2G Gestel JO 11-1 10:15
Woenselse Boys JO 11-4 SBC JO 11-3 10:30 11:30
SBC JO 11-4 Wilhelmina Boys JO 11-2 10:15
RKSV Nuenen JO 11-4 SBC JO 11-5G 08:45 09:45
Braakhuizen JO 11-5 SBC JO 11-6G 09:00 10:00
SBC JO 11-7 Woenselse Boys JO 11-5 10:15
SV Budel JO 11-7 SBC JO 11-8G 08:45 09:45
SBC JO 11-9 VOAB JO 11-9 10:15
SBC JO 11-10 Unitas ’59 JO 11-10 10:15
SV Valkenswaard JO 11-6 SBC JO 11-11G 09:00 10:00
Taxandria JO10-1 SBC JO 10-1 09:15 10:15
Best Vooruit JO 9-1 SBC JO 9-1 08:15 09:15
SBC JO 9-2G Bladella JO9-2 09:00
RPC JO 9-5 SBC JO 9-3G 08:00 09:00
SBC JO 9-4 Marvilde JO 9-2 09:00
SBC JO 9-5G SDO’39 JO 9-2 09:00
Unitas “59 JO 9-5 SBC JO 9-6 08:15 09:00
SV Valkenswaard JO 9-6 SBC JO 9-7 08:00 09:00
SBC JO 9-8 Tongelre JO 9-3 09:00
Helvoirt JO 9-2 SBC JO 9-9G 09:15 10:15
SBC JO 9-10G FC Eindhoven AV JO 9-6 09:00
UNA JO 8-1G SBC JO 8-1 08:00 09:00
SBC G 1G RKKSV G 2G 13:15
EBOH JG 1G SBC JG 1G 11:30 12:30
MVC 1 SBC 1 14:30
Dommelen 2 SBC 2 12:00
SBC 3 Spoordonkse Boys 2 12:00
SBC 4 Wilhelmina Boys 3 10:00
SBC 5 Acht 5 10:00
SBC 6 Best Vooruit 6 12:00
Beerse Boys 11 SBC 7 13:00
SBC 8 HSE 4 10:00
Nieuw Woensel 9 SBC 9 12:00
SBC 10 DBS 4 13:00
Heeze 5 SBC 11 12:00
Nederwetten 4 SBC 12 10:00
RKDSV VR2 SBC VR1 12:00
SBC VR2 Cranendonck VR2 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 18 en 19 november

Wedstrijd Uitslag
Dongen HS1 Apollo HS1 20:30
Bouwcenter Centen HVW E1 Apollo E1 10:15
Olympia’89/DOS’80 HS2 Apollo HS2 20:05
Blerick HS1 Apollo HS1 20:40
Apollo D1 De Sprint D2 09:05
Apollo DB1 PSV Handbal DB1 09:55
VESPO DS1 Apollo DS1 10:00
De Sprint HC1 Apollo HC1 10:30
Apollo HS3 HBS HS1 11:00
Apollo DS2 De Sprint DS3 12:20
Niobe HB1 Apollo HB1 13:45

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article