Sportuitslagen en programma – week 48 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 47 2017 en het programma van week 48 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagenvoetbalvereniging SBC week 47 2017

WedstrijdUitslag
Acht JO 19-1SBC JO 19-12-5
RKSV Nuenen JO 19-5SBC JO 19-20-6
Riethoven JO 19-1SBC JO 19-35-1
SBC JO 19-4Oirschot Vooruit JO 19-22-3
SBC JO 17-1Rijen JO 17-12-0
Woenselse Boys JO 17-2SBC JO 17-24-2
SBC JO 17-4Vrij
Zwaluw VFC JO 17-6SBC JO 17-55-5
SBC JO 17-6Unitas ’59 JO 17-73-5
Rood Wit Veldhoven JO 15-1SBC JO 15-12-1
SBC JO 15-2GDe Raven JO 15-13-5
SBC JO 15-3FC Eindhoven AV JO 15-4M3-3
SBC JO 15-4Unitas ’59 JO 15-6GAfgelast
SBC JO 15-5Woenselse Boys JO 15-22-6
SV Valkenswaard JO 15-5SBC JO 15-60-9
RKSV Nuenen JO 15-7SBC JO 15-7GUitgesteld
SBC MO 15-1Geldrop MO 15-13-0
EFC JO 13-1SBC JO 13-1Afgelast
Sarto JO 13-2SBC JO 13-23-1
SBC JO 13-3RKSV Nuenen JO 13-6Afgelast
SBC JO 13-4Vrij
SBC JO 13-5OVC’26 JO 13-39-1
Wilhelmina Boys JO 13-3SBC JO 13-60-5
SBC JO 13-7Rood Wit Veldhoven JO 13-3Afgelast
Bladella MO 13-1SBC MO 13-16-0
SBC JO 12-1FC Eindhoven AV JO 12-12-2
RKSV Nuenen JO 11-1SBC JO 11-1G7-1
SBC JO 11-2GZSC JO11-16-1
SBC JO 11-3DBS JO 11-62-1
RKSV Nuenen JO 11-3SBC JO 11-41-4
SBC JO 11-5GFC Eindhoven AV JO 11-30-19
SBC JO 11-6GUnitas’59 JO 11-82-1
HSE JO 11-1SBC JO 11-71-6
WODAN JO 11-5SBC JO 11-8GAfgelast
Oirschot Vooruit JO 11-3SBC JO 11-92-1
Acht JO 11-3SBC JO 11-105-0
Woenselse Boys JO 11-6SBC JO 11-11G7-1
SBC JO 10-1Dommelen JO 10-11-3
SBC JO 9-1SV Valkenswaard JO 9-1
Best Vooruit JO9-2SBC JO 9-2G
SBC JO 9-3GGeldrop JO 9-4
Riethoven JO 9-1SBC JO 9-4
Beerse Boys JO 9-3SBC JO 9-5G
SBC JO 9-6SJO Juventud JO 9-2
SBC JO 9-7RPC JO 9-7
Unitas ’59 JO 9-5SBC JO 9-8
SBC JO 9-9GS.C.I. JO 9-3
Wilhelmina Boys JO 9-5SBC JO 9-10G
Brabantia JO 8-1SBC JO 8-1
SBC G 1GVrij
SBC JG 1GRKDVC JG 1GAfgelast
SBC 1ASV’33 12-3
SBC 2Braakhuizen 21-1
Braakhuizen 3SBC 30-5
SBC 4Taxandria 21-4
Unitas’59 7SBC 50-6
Nuenen 8SBC 62-1
SBC 7Spoordonkse Boys 6Afgelast
SBC 9RKGSV 43-1
Oirschot Vooruit 7SBC 1013-0
SBC 11RKVVO 93-1
SBC 12Acht 9Afgelast
Pusphaira VR3SBC VR10-3
Emplina VR2SBC VR22-0

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 47 2017

WedstrijdAanvang
Avanti HS1Apollo HS223-29
Bergeijk HC1Apollo HC126-12
MHV’81 D2Apollo D114-16
Vlug en Lenig HS2Apollo HS128-43
Apollo HS3Lido HS124-20
Apollo HB1K.P.J. Beek en Donk HB122-14
Apollo DB1Swift DB16-15
Apollo HS2handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS225-24
VHC ’13 DS2Apollo DS226-16
PSV Handbal DS3Apollo DS117-19

Programma voetbalvereniging SBC week 48 2017

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1Unitas “59 JO 19-215:30
DBS JO 19-2SBC JO 19-214:0015:00
Vessem/D.E.E.S. JO 19-1SBC JO 19-313:3014:30
SBC JO 19-4ODC JO 19-215:15
Zwaluw VFC JO 17-1SBC JO 17-111:0012:00
RKSV Nuenen JO17-3SBC JO 17-212:4513:45
RKVVO JO 17-3SBC JO 17-413:3014:30
SBC JO 17-5Taxandria JO 17-415:15
SBC JO 17-6RKVVO JO 17-515:15
SBC JO 15-1Acht JO 15-115:15
Acht JO 15-2SBC JO 15-2G11:4512:45
Tongelre JO 15-1SBC JO 15-312:1513:15
OJC Rosmalen JO 15-9SBC JO 15-410:3011:30
SBC JO 15-5DBS JO 15-413:15
SBC JO 15-6RPC JO 15-513:15
SBC JO 15-7GBraakhuizen JO 15-3G13:15
RKSV Nuenen MO 15-2SBC MO 15-110:0011:00
SBC JO 13-1RPC JO 13-111:45
SBC JO 13-2GSBW JO 13-111:45
Brabantia JO 13-2SBC JO 13-310:0011:00
SBC JO 13-4Zwaluw VFC JO 13-411:45
Unitas ’59 JO 13-6SBC JO 13-510:3011:30
SBC JO 13-6WODAN JO 13-411:45
RPC JO 13-5SBC JO 13-710:4511:45
SBC MO 13-1Mierlo Hout MO 13-111:45
sv O.S.S.1920 JO 12-1SBC JO 12-109:0010:00
SBC JO 11-1GVrij
Best Vooruit JO 11-2SBC JO 11-2G08:1509:15
WODAN JO 11-3SBC JO 11-309:1510:15
SBC JO 11-4Woenselse Boys JO 11-210:15
De Valk JO 11-4GSBC JO 11-5G09:3010:30
RPC JO 11-4SBC JO 11-6G09:1510:15
SBC JO 11-7Best Vooruit JO 11-510:15
SBC JO 11-8GSJO Juventud JO 11-110:15
SBC JO 11-9GSBW JO 11-210:15
SBC JO 11-10WODAN JO 11-610:15
SBC JO 11-11GUNA JO 11-7G10:15
Geldrop JO 10-2SBC JO 10-109:0010:00
Unitas ’59 JO 9-1SBC JO 9-108:1509:00
SBC JO 9-2GOirschot Vooruit JO 9-209:00
DVS JO 9-3SBC JO 9-3G08:3009:30
SBC JO 9-4ST Steensel/Knegsel JO 9-109:00
SBC JO 9-5GEFC JO 9-609:00
SBC JO 9-6Vrij
Rood Wit’67Plus JO 9-2SBC JO 9-709:0010:00
SBC JO 9-8SBC JO 9-609:00
Zwaluw VFC JO 9-5SBC JO 9-9G08:0009:00
SBC JO 9-10GRPC JO 9-709:00
SBC JO 8-1RKVVO JO 8-109:00
RPC G 1SBC G 1G 10:4511:45
SBC JG 1GVrij
Boxtel 1SBC 114:30
SBC 2ODC 312:00
Beerse Boys 4SBC 311:00
Best Vooruit 3SBC 412:00
SBC 5Best Vooruit 510:00
Gestel 4SBC 610:00
SBC 7Wilhelmina Boys 713:00
Nuenen 11SBC 910:00
SBC 10Wilhelmina Boys 910:00
SBC 11Pusphaira 812:00
Oirschot Vooruit 9SBC 1210:00
SBC VR1Oisterwijk VR112:00
SBC VR2SPV VR110:15

Programma handbalvereniging Apollo week 48 2017

WedstrijdAanvang
DOS’80/Olympia’89 DS1Apollo DS121:00
Handbal Someren HB1Apollo HB114:00
Apollo HS1HMS/Achilles HS120:30
Groene Ster HS1Apollo HS221:00
Apollo E1M.H.V. ’81 E209:10
Apollo D1Achilles ’95 D110:05
Apollo HC1handbalshop.nl/Witte Ster HC110:50
Tremeg HS2Apollo HS311:15
Apollo DS1Saturnus DS112:00
Apollo DS2Bouwcenter Centen HVW DS213:20
RED-RAG/Tachos DB1Apollo DB118:00

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article