Sportuitslagen en programma – week 49 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 48 2017 en het programma van week 49 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagenvoetbalvereniging SBC week 48 2017

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Unitas “59 JO 19-2 0-1
DBS JO 19-2 SBC JO 19-2 1-3
Vessem/D.E.E.S. JO 19-1 SBC JO 19-3 1-0
SBC JO 19-4 ODC JO 19-2 4-3
Zwaluw VFC JO 17-1 SBC JO 17-1 2-0
RKSV Nuenen JO17-3 SBC JO 17-2 3-0
RKVVO JO 17-3 SBC JO 17-4 3-0
SBC JO 17-5 Taxandria JO 17-4 Uitgesteld
SBC JO 17-6 RKVVO JO 17-5 9-1
SBC JO 15-1 Acht JO 15-1 2-2
Acht JO 15-2 SBC JO 15-2G 4-1
Tongelre JO 15-1 SBC JO 15-3 4-2
OJC Rosmalen JO 15-9 SBC JO 15-4 1-1
SBC JO 15-5 DBS JO 15-4 Uitgesteld
SBC JO 15-6 RPC JO 15-5 6-1
SBC JO 15-7G Braakhuizen JO 15-3G 4-2
RKSV Nuenen MO 15-2 SBC MO 15-1 Niet beschikbaar
SBC JO 13-1 RPC JO 13-1 1-5
SBC JO 13-2 GSBW JO 13-1 4-0
Brabantia JO 13-2 SBC JO 13-3 2-6
SBC JO 13-4 Zwaluw VFC JO 13-4 1-5
Unitas ’59 JO 13-6 SBC JO 13-5 9-1
SBC JO 13-6 WODAN JO 13-4 5-6
RPC JO 13-5 SBC JO 13-7 5-4
SBC MO 13-1 Mierlo Hout MO 13-1 0-16
sv O.S.S.1920 JO 12-1 SBC JO 12-1 4-1
SBC JO 11-1G Vrij
Best Vooruit JO 11-2 SBC JO 11-2G 3-4
WODAN JO 11-3 SBC JO 11-3 2-3
SBC JO 11-4 Woenselse Boys JO 11-2 0-8
De Valk JO 11-4G SBC JO 11-5G 13-0
RPC JO 11-4 SBC JO 11-6G 3-1
SBC JO 11-7 Best Vooruit JO 11-5 12-0
SBC JO 11-8G SJO Juventud JO 11-1 9-1
SBC JO 11-9 GSBW JO 11-2 5-0
SBC JO 11-10 WODAN JO 11-6 5-2
SBC JO 11-11G UNA JO 11-7G 0-12
Geldrop JO 10-2 SBC JO 10-1 1-9
Unitas ’59 JO 9-1 SBC JO 9-1
SBC JO 9-2G Oirschot Vooruit JO 9-2
DVS JO 9-3 SBC JO 9-3G
SBC JO 9-4 ST Steensel/Knegsel JO 9-1
SBC JO 9-5G EFC JO 9-6
SBC JO 9-6 Vrij
Rood Wit’67Plus JO 9-2 SBC JO 9-7
SBC JO 9-8 SBC JO 9-6
Zwaluw VFC JO 9-5 SBC JO 9-9G
SBC JO 9-10G RPC JO 9-7
SBC JO 8-1 RKVVO JO 8-1
RPC G 1 SBC G 1G 6-0
SBC JG 1G Vrij
Boxtel 1 SBC 1 2-3
SBC 2 ODC 3 1-2
Beerse Boys 4 SBC 3 2-2
Best Vooruit 3 SBC 4 3-2
SBC 5 Best Vooruit 5 Uitgesteld
Gestel 4 SBC 6 4-2
SBC 7 Wilhelmina Boys 7 Uitgesteld
Nuenen 11 SBC 9 1-8
SBC 10 Wilhelmina Boys 9 Uitgesteld
SBC 11 Pusphaira 8 Uitgesteld
Oirschot Vooruit 9 SBC 12 1-5
SBC VR1 Oisterwijk VR1 Uitgesteld
SBC VR2 SPV VR1 0-2

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 48 2017

Wedstrijd Aanvang
DOS’80/Olympia’89 DS1 Apollo DS1 14-17
Handbal Someren HB1 Apollo HB1 25-16
Apollo HS1 HMS/Achilles HS1 34-29
Groene Ster HS1 Apollo HS2 28-22
Apollo E1 M.H.V. ’81 E2 3-28
Apollo D1 Achilles ’95 D1 8-13
Apollo HC1 handbalshop.nl/Witte Ster HC1 21-15
Tremeg HS2 Apollo HS3 32-26
Apollo DS1 Saturnus DS1 30-17
Apollo DS2 Bouwcenter Centen HVW DS2 16-23
RED-RAG/Tachos DB1 Apollo DB1 26-14

Programma voetbalvereniging SBC week 49

Wedstrijd Vertrek Aanvang
Sint Michielsgestel JO 19-1 SBC JO 19-1 15:00
SBC JO 19-2 UNA JO 19-3 15:15
SBC JO 19-3 Hoogeloon JO 19-1 15:15
Den Dungen JO 19-2 SBC JO 19-4 14:00 15:00
SBC JO 17-1 SV Valkenswaard JO 17-1 13:15
SBC JO 17-2 Taxandria JO 17-2 15:15
SBC JO 17-4 ST Vessem/Dees JO 17-2 15:15
SJO VV LBC JO 17-1 SBC JO 17-5 12:00 13:00
SBC JO 17-6 Vrij
DBS JO 15-1 SBC JO 15-1 11:30 12:30
SBC JO 15-2G EFC JO 15-2 13:15
SBC JO 15-3 SJO Juventud JO 15-1 13:15
SBC JO 15-4 RKDSV/EDN’56 JO 15-2 13:15
Best Vooruit JO 15-6 SBC JO 15-5 12:00 13:00
Wilhelmina Boys JO 15-4 SBC JO 15-6 12:00 13:00
Brabantia JO 15-5 SBC JO 15-7G 12:00 13:00
SBC MO 15-1 Marvilde MO 15-1 13:15
RKSV Heeze JO 13-1 SBC JO 13-1 10:30 11:30
SBC JO 13-2 Vrij
SBC JO 13-3 WODAN JO 13-3 11:45
Essche Boys JO 13-1 SBC JO 13-4 10:00 11:00
SBC JO 13-5 Oirschot Vooruit JO 13-3 11:45
Unitas ’59 JO 13-8 SBC JO 13-6 09:15 10:15
SBC JO 13-7 RKSV Nuenen JO 13-7 11:45
Mierlo Hout MO 13-2 SBC MO 13-1 09:00 10:00
SBC JO 12-1 Maliskamp JO 12-1 11:45
UNA JO 11-1 SBC JO 11-1G 08:00 09:00
SBC JO 11-2G Geldrop JO 11-2 10:15
SBC JO 11-3 Rood Wit’67/Plus JO 11-2G 10:15
Best Vooruit JO 11-3 SBC JO 11-4 08:15 09:15
SBC JO 11-5G DBS JO 11-5 10:15
SBC JO 11-6G DBS JO 11-11 10:15
DBS JO 11-7 SBC JO 11-7 09:00 10:00
SBC JO 11-8G Vrij
HMVV/Hulsel JO 11-3 SBC JO 11-9 10:15 11:15
Geldrop JO 11-5 SBC JO 11-10 09:00 10:00
Gestel JO 11-3 SBC JO 11-11G 09:30 10:30
SBC JO 10-1 DBS JO 10-2 10:15
SBC JO 9-1 WODAN JO 9-1 09:00
UNA JO 9-2G SBC JO 9-2G 08:00 09:00
SBC JO 9-3G FC Eindhoven AV JO 9-4 09:00
Hoogeloon JO9-1 SBC JO 9-4 09:00 10:00
Hapert JO 9-4 SBC JO 9-5G 08:30 09:30
SBC JO 9-6 Acht JO 9-3 09:00
SBC JO 9-7 SBC JO 9-10G 09:00
DBS JO 9-4 SBC JO 9-8 09:00 10:00
SBC JO 9-9G ODC JO 9-3 09:00
SBC JO 9-10G SBC JO 9-7 09:00
Best Vooruit JO 8-1 SBC JO 8-1 09:15 10:15
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G Vrij
SBC 1 Stiphout Vooruit 1 14:15
Steensel 2 SBC 2 11:30
SBC 4 Jong Brabant 4 10:00
Braakhuizen 5 SBC 5 13:00
UNA 6 SBC 6 11:00
Oirschot Vooruit 10 SBC 7 12:00
Unitas’59 8 SBC 8 12:00
SBC 9 Nederwetten 2 13:00
UNA 13 SBC 10 10:00
HSE 3 SBC 11 12:00
SBC 12 Pusphaira 6 13:00
Taxandria VR1 SBC VR1 10:00
Blauw Geel’38 VR1 SBC VR2 12:00

Programma handbalvereniging Apollo week 49

Wedstrijd Aanvang
Bergeijk E2 Apollo E1 10:30
Avanti D2 Apollo D1 10:40
Apollo HS3 Manual HS1 20:30
Apollo DB1 Habo ’95 DB1 09:10
H.C.B. ’92 DS1 Apollo DS2 09:15
Apollo HS2 Bedo HS1 10:20
VHC ’13 HC1 Apollo HC1 12:30
SVVH DS1 Apollo DS1 13:00
Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2 Apollo HS1 15:15

Een initiatief van Ons Son en Breugel, Toine Buijtels Events en Multi Show Productions. Kijk voor meer informatie op de website van Snow Radio.

Post article

Post article