Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sportuitslagen en programma – week 50 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 49 2017 en het programma van week 50 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC week 49

WedstrijdUitslag
Sint Michielsgestel JO 19-1SBC JO 19-1Afgelast
SBC JO 19-2UNA JO 19-3Afgelast
SBC JO 19-3Hoogeloon JO 19-1Afgelast
Den Dungen JO 19-2SBC JO 19-4Afgelast
SBC JO 17-1SV Valkenswaard JO 17-1Afgelast
SBC JO 17-2Taxandria JO 17-2Afgelast
SBC JO 17-4ST Vessem/Dees JO 17-2Afgelast
SJO VV LBC JO 17-1SBC JO 17-5Afgelast
SBC JO 17-6Vrij
DBS JO 15-1SBC JO 15-12-0
SBC JO 15-2GEFC JO 15-2Afgelast
SBC JO 15-3SJO Juventud JO 15-1Afgelast
SBC JO 15-4RKDSV/EDN’56 JO 15-2Afgelast
Best Vooruit JO 15-6SBC JO 15-52-4
Wilhelmina Boys JO 15-4SBC JO 15-61-2
Brabantia JO 15-5SBC JO 15-7GAfgelast
SBC MO 15-1Marvilde MO 15-1Afgelast
RKSV Heeze JO 13-1SBC JO 13-1Afgelast
SBC JO 13-2Vrij
SBC JO 13-3WODAN JO 13-3Afgelast
Essche Boys JO 13-1SBC JO 13-4Afgelast
SBC JO 13-5Oirschot Vooruit JO 13-3Afgelast
Unitas ’59 JO 13-8SBC JO 13-6Afgelast
SBC JO 13-7RKSV Nuenen JO 13-7Afgelast
Mierlo Hout MO 13-2SBC MO 13-1Afgelast
SBC JO 12-1Maliskamp JO 12-1Afgelast
UNA JO 11-1SBC JO 11-1G11-0
SBC JO 11-2GGeldrop JO 11-2Afgelast
SBC JO 11-3Rood Wit’67/Plus JO 11-2GAfgelast
Best Vooruit JO 11-3SBC JO 11-49-0
SBC JO 11-5GDBS JO 11-5Afgelast
SBC JO 11-6GDBS JO 11-11Afgelast
DBS JO 11-7SBC JO 11-73-0
SBC JO 11-8GVrij
HMVV/Hulsel JO 11-3SBC JO 11-9Afgelast
Geldrop JO 11-5SBC JO 11-103-5
Gestel JO 11-3SBC JO 11-11G16-0
SBC JO 10-1DBS JO 10-2Afgelast
SBC JO 9-1WODAN JO 9-1Afgelast
UNA JO 9-2GSBC JO 9-2GAfgelast
SBC JO 9-3GFC Eindhoven AV JO 9-4Afgelast
Hoogeloon JO9-1SBC JO 9-4Afgelast
Hapert JO 9-4SBC JO 9-5GAfgelast
SBC JO 9-6Acht JO 9-3Afgelast
SBC JO 9-7SBC JO 9-10GAfgelast
DBS JO 9-4SBC JO 9-8Afgelast
SBC JO 9-9GODC JO 9-3Afgelast
SBC JO 9-10GSBC JO 9-7Afgelast
Best Vooruit JO 8-1SBC JO 8-1Afgelast
SBC G 1GVrij
SBC JG 1GVrij
SBC 1Stiphout Vooruit 1Afgelast
Steensel 2SBC 2Afgelast
SBC 4Jong Brabant 4Afgelast
Braakhuizen 5SBC 5Afgelast
UNA 6SBC 6Afgelast
Oirschot Vooruit 10SBC 7Afgelast
Unitas’59 8SBC 8Afgelast
SBC 9Nederwetten 2Afgelast
UNA 13SBC 10Afgelast
HSE 3SBC 11Afgelast
SBC 12Pusphaira 6Afgelast
Taxandria VR1SBC VR1Afgelast
Blauw Geel’38 VR1SBC VR2Afgelast

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 49

WedstrijdUitslag
Avanti D2Apollo D110-22
Apollo HS3Manual HS135-26
Apollo DB1Habo ’95 DB130-18
H.C.B. ’92 DS1Apollo DS220-15
Apollo HS2Bedo HS125-19
VHC ’13 HC1Apollo HC116-17
SVVH DS1Apollo DS120-25

Programma voetbalvereniging SBC week 50

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1Vrij
SBC JO 19-2Vrij
SBC JO 19-3Vrij
SBC JO 19-4Nivo Sparta JO 19-215:15
SBC JO 17-1Vrij
SBC JO 17-2Vrij
SBC JO 17-4Vrij
SBC JO 17-5Taxandria JO 17-415:15
DBS JO 17-5SBC JO 17-611:3012:30
SBC JO 15-1Vrij
SBC JO 15-2GUnitas “59 JO 15-513:15
SBC JO 15-3Vrij
SBC JO 15-4Unitas “59 JO 15-613:15
SBC JO 15-5DBS JO 15-413:15
SBC JO 15-6Vrij
RKSV Nuenen JO 15-7SBC JO 15-7G12:4513:45
SBC MO 15-1Bergeijk MO 15-113:15
EFC JO 13-1SBC JO 13-111:3012:30
SBC JO 13-2Vrij
SBC JO 13-3HSE JO 13-111:45
SBC JO 13-4Vrij
SBC JO 13-5Vrij
EMK JO 13-3GSBC JO 13-610:3011:30
SBC JO 13-7Rood Wit V’hoven JO 13-311:45
SBC MO 13-1Vrij
SBC JO 12-1Vrij
SBC JO 11-1GVrij
Best Vooruit JO 11-3SBC JO 11-2G09:1510:15
SBC JO 11-3Boxtel JO 11-310:15
SBC JO 11-4Vrij
SBC JO 11-5GVrij
SBC JO 11-6GVrij
SBC JO 11-7Vrij
Geldrop JO 11-4GSBC JO 11-8G09:0010:00
SBC JO 11-9Vrij
SBC JO 11-10Vrij
SBC JO 11-11GVrij
SBC JO 10-1Vrij
SBC JO 9-1Vrij
SBC JO 9-2GVrij
SBC JO 9-3GVrij
SBC JO 9-4Vrij
Netersel/Casteren JO 9-2SBC JO 9-508:3009:30
SBC JO 9-6HHC”09 JO 9-109:00
SBC JO 9-7Vrij
S.C.I. JO 9-1SBC JO 9-809:1510:15
SBC JO 9-9GVrij
SBC JO 9-10GFC Eindhoven AV JO 9-609:00
SBC JO 8-1Vrij
SBC G 1GVrij
SBC JG 1GRKDVC JG 1G11:45
Bavos 1SBC 114:15
SBC 2Vrij
Essche Boys 2SBC 310:30
Brabantia 3SBC 412:00
SBC 5Vrij
SBC 6Vrij
SBC 7Vrij
SBC 8Vrij
SBC 9Vrij
SBC 10Vrij
SBC 11Vrij
Waalre 5SBC 1210:00
SBC VR1Vrij
SBC VR2Vrij

Programma handbalvereniging Apollo week 50

WedstrijdAanvang
 Apollo HS1West-Brabant Combinatie HS120:30
 Saturnus HS1Apollo HS220:40
 Apollo E1Habo ’95 E209:10
 Apollo D1The Flyers D210:05
 Niobe HS2Apollo HS310:15
 Apollo DS1De Sprint DS212:05
 Apollo DS2PSV Handbal DS413:20
 HVM/Goodflooring HMC DB1Apollo DB113:30

Een initiatief van Ons Son en Breugel, Toine Buijtels Events en Multi Show Productions. Kijk voor meer informatie op de website van Snow Radio.