Sportuitslagen en programma – week 50 2017

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 49 2017 en het programma van week 50 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC week 49

Wedstrijd Uitslag
Sint Michielsgestel JO 19-1 SBC JO 19-1 Afgelast
SBC JO 19-2 UNA JO 19-3 Afgelast
SBC JO 19-3 Hoogeloon JO 19-1 Afgelast
Den Dungen JO 19-2 SBC JO 19-4 Afgelast
SBC JO 17-1 SV Valkenswaard JO 17-1 Afgelast
SBC JO 17-2 Taxandria JO 17-2 Afgelast
SBC JO 17-4 ST Vessem/Dees JO 17-2 Afgelast
SJO VV LBC JO 17-1 SBC JO 17-5 Afgelast
SBC JO 17-6 Vrij
DBS JO 15-1 SBC JO 15-1 2-0
SBC JO 15-2G EFC JO 15-2 Afgelast
SBC JO 15-3 SJO Juventud JO 15-1 Afgelast
SBC JO 15-4 RKDSV/EDN’56 JO 15-2 Afgelast
Best Vooruit JO 15-6 SBC JO 15-5 2-4
Wilhelmina Boys JO 15-4 SBC JO 15-6 1-2
Brabantia JO 15-5 SBC JO 15-7G Afgelast
SBC MO 15-1 Marvilde MO 15-1 Afgelast
RKSV Heeze JO 13-1 SBC JO 13-1 Afgelast
SBC JO 13-2 Vrij
SBC JO 13-3 WODAN JO 13-3 Afgelast
Essche Boys JO 13-1 SBC JO 13-4 Afgelast
SBC JO 13-5 Oirschot Vooruit JO 13-3 Afgelast
Unitas ’59 JO 13-8 SBC JO 13-6 Afgelast
SBC JO 13-7 RKSV Nuenen JO 13-7 Afgelast
Mierlo Hout MO 13-2 SBC MO 13-1 Afgelast
SBC JO 12-1 Maliskamp JO 12-1 Afgelast
UNA JO 11-1 SBC JO 11-1G 11-0
SBC JO 11-2G Geldrop JO 11-2 Afgelast
SBC JO 11-3 Rood Wit’67/Plus JO 11-2G Afgelast
Best Vooruit JO 11-3 SBC JO 11-4 9-0
SBC JO 11-5G DBS JO 11-5 Afgelast
SBC JO 11-6G DBS JO 11-11 Afgelast
DBS JO 11-7 SBC JO 11-7 3-0
SBC JO 11-8G Vrij
HMVV/Hulsel JO 11-3 SBC JO 11-9 Afgelast
Geldrop JO 11-5 SBC JO 11-10 3-5
Gestel JO 11-3 SBC JO 11-11G 16-0
SBC JO 10-1 DBS JO 10-2 Afgelast
SBC JO 9-1 WODAN JO 9-1 Afgelast
UNA JO 9-2G SBC JO 9-2G Afgelast
SBC JO 9-3G FC Eindhoven AV JO 9-4 Afgelast
Hoogeloon JO9-1 SBC JO 9-4 Afgelast
Hapert JO 9-4 SBC JO 9-5G Afgelast
SBC JO 9-6 Acht JO 9-3 Afgelast
SBC JO 9-7 SBC JO 9-10G Afgelast
DBS JO 9-4 SBC JO 9-8 Afgelast
SBC JO 9-9G ODC JO 9-3 Afgelast
SBC JO 9-10G SBC JO 9-7 Afgelast
Best Vooruit JO 8-1 SBC JO 8-1 Afgelast
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G Vrij
SBC 1 Stiphout Vooruit 1 Afgelast
Steensel 2 SBC 2 Afgelast
SBC 4 Jong Brabant 4 Afgelast
Braakhuizen 5 SBC 5 Afgelast
UNA 6 SBC 6 Afgelast
Oirschot Vooruit 10 SBC 7 Afgelast
Unitas’59 8 SBC 8 Afgelast
SBC 9 Nederwetten 2 Afgelast
UNA 13 SBC 10 Afgelast
HSE 3 SBC 11 Afgelast
SBC 12 Pusphaira 6 Afgelast
Taxandria VR1 SBC VR1 Afgelast
Blauw Geel’38 VR1 SBC VR2 Afgelast

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 49

Wedstrijd Uitslag
Avanti D2 Apollo D1 10-22
Apollo HS3 Manual HS1 35-26
Apollo DB1 Habo ’95 DB1 30-18
H.C.B. ’92 DS1 Apollo DS2 20-15
Apollo HS2 Bedo HS1 25-19
VHC ’13 HC1 Apollo HC1 16-17
SVVH DS1 Apollo DS1 20-25

Programma voetbalvereniging SBC week 50

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 Vrij
SBC JO 19-2 Vrij
SBC JO 19-3 Vrij
SBC JO 19-4 Nivo Sparta JO 19-2 15:15
SBC JO 17-1 Vrij
SBC JO 17-2 Vrij
SBC JO 17-4 Vrij
SBC JO 17-5 Taxandria JO 17-4 15:15
DBS JO 17-5 SBC JO 17-6 11:30 12:30
SBC JO 15-1 Vrij
SBC JO 15-2G Unitas “59 JO 15-5 13:15
SBC JO 15-3 Vrij
SBC JO 15-4 Unitas “59 JO 15-6 13:15
SBC JO 15-5 DBS JO 15-4 13:15
SBC JO 15-6 Vrij
RKSV Nuenen JO 15-7 SBC JO 15-7G 12:45 13:45
SBC MO 15-1 Bergeijk MO 15-1 13:15
EFC JO 13-1 SBC JO 13-1 11:30 12:30
SBC JO 13-2 Vrij
SBC JO 13-3 HSE JO 13-1 11:45
SBC JO 13-4 Vrij
SBC JO 13-5 Vrij
EMK JO 13-3G SBC JO 13-6 10:30 11:30
SBC JO 13-7 Rood Wit V’hoven JO 13-3 11:45
SBC MO 13-1 Vrij
SBC JO 12-1 Vrij
SBC JO 11-1G Vrij
Best Vooruit JO 11-3 SBC JO 11-2G 09:15 10:15
SBC JO 11-3 Boxtel JO 11-3 10:15
SBC JO 11-4 Vrij
SBC JO 11-5G Vrij
SBC JO 11-6G Vrij
SBC JO 11-7 Vrij
Geldrop JO 11-4G SBC JO 11-8G 09:00 10:00
SBC JO 11-9 Vrij
SBC JO 11-10 Vrij
SBC JO 11-11G Vrij
SBC JO 10-1 Vrij
SBC JO 9-1 Vrij
SBC JO 9-2G Vrij
SBC JO 9-3G Vrij
SBC JO 9-4 Vrij
Netersel/Casteren JO 9-2 SBC JO 9-5 08:30 09:30
SBC JO 9-6 HHC”09 JO 9-1 09:00
SBC JO 9-7 Vrij
S.C.I. JO 9-1 SBC JO 9-8 09:15 10:15
SBC JO 9-9G Vrij
SBC JO 9-10G FC Eindhoven AV JO 9-6 09:00
SBC JO 8-1 Vrij
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G RKDVC JG 1G 11:45
Bavos 1 SBC 1 14:15
SBC 2 Vrij
Essche Boys 2 SBC 3 10:30
Brabantia 3 SBC 4 12:00
SBC 5 Vrij
SBC 6 Vrij
SBC 7 Vrij
SBC 8 Vrij
SBC 9 Vrij
SBC 10 Vrij
SBC 11 Vrij
Waalre 5 SBC 12 10:00
SBC VR1 Vrij
SBC VR2 Vrij

Programma handbalvereniging Apollo week 50

Wedstrijd Aanvang
 Apollo HS1 West-Brabant Combinatie HS1 20:30
 Saturnus HS1 Apollo HS2 20:40
 Apollo E1 Habo ’95 E2 09:10
 Apollo D1 The Flyers D2 10:05
 Niobe HS2 Apollo HS3 10:15
 Apollo DS1 De Sprint DS2 12:05
 Apollo DS2 PSV Handbal DS4 13:20
 HVM/Goodflooring HMC DB1 Apollo DB1 13:30

Een initiatief van Ons Son en Breugel, Toine Buijtels Events en Multi Show Productions. Kijk voor meer informatie op de website van Snow Radio.

Post article

Post article