Sportuitslagen en programma – week 9 2018

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0

Dit zijn de sportuitslagen van week 8 2018 en het programma van week 9 2018 van handbalvereniging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC week 8

WedstrijdUitslag
DVS JO 19-1SBC JO 19-10-2
SBC JO 17-1Dommelen JO 17-11-1
SBC JO 15-1Rood Wit Veldhoven1-0
SBC 1Boskant 12-1
Zwaluw VFC 2SBC 31-0

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 8

WedstrijdUitslag
Apollo HS3Oranje Wit HS230-27
Tremeg DS1Apollo DS114-19
Apollo HC1Saturnus HC120-21
Apollo D1Jupiter ’75 D19-14
E.S.Z.V. Oktopus HS1Apollo HS221-35
Habo ’95 DB1Apollo DB111-16
Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2Apollo HS124-30

Programma voetbalvereniging SBC week 9

 

WedstrijdVertrekAanvang
SBC JO 19-1DBS JO 19-115:30
Emplina JO 19-2SBC JO 19-213:3014:30
Acht JO 19-3SBC JO 19-313:3014:30
Zwaluw VFC JO 19-3SBC JO 19-414:0015:00
Bladella JO 17-1SBC JO 17-112:0013:00
SBC JO 17-2SJO Juventud JO 17-115:15
SV Budel JO 17-2SBC JO 17-413:3014:30
Geldrop JO 17-5SBC JO 17-514:0015:00
SBC JO 17-6EFC JO 17-315:15
Best Vooruit JO 15-2SBC JO 15-112:0013:00
SBC JO 15-2GFC Eindhoven AV JO 15-213:15
WODAN JO 15-4SBC JO 15-312:0013:00
DBS JO 15-6SBC JO 15-411:3012:30
RKSV Heeze JO 15-3SBC JO 15-511:3012:30
SBC JO 15-6Nieuw Woensel JO 15-113:15
SBC JO 15-7GDBS JO 15-413:15
SBC MO 15-1Bladella MO 15-113:15
Dommelen JO 13-1SBC JO 13-110:3011:30
SBC JO 13-2Rood Wit’67/Plus JO 13-111:45
Acht JO 13-2SBC JO 13-310:1511:15
Nevelo JO 13-3SBC JO 13-410:0011:00
SBC JO 13-5RKSV Nuenen JO 13-711:45
Bladella JO 13-4SBC JO 13-610:0011:00
SBC JO 13-7WODAN JO 13-511:45
SV Budel MO 13-2SBC MO 13-110:0011:00
SC ’t Zand JO 12-2GSBC JO 12-110:1511:15
Unitas ’59 JO 11-2SBC JO 11-1G9:1510:15
Woenselse Boys JO 11-2SBC JO 11-2G9:1510:15
SBC JO 11-3Rood Wit ’67/Plus JO 11-1G10:15
SBC JO 11-4EFC JO 11-210:15
Tongelre JO 11-2SBC JO 11-5G9:3010:30
SBC JO 11-6GRKVVO JO 11-310:15
FC Eindhoven AV JO 11-5SBC JO 11-79:3010:30
WODAN JO 11-5SBC JO 11-8G9:1510:15
SBC JO 11-9Unitas ‘ 59 JO 11-610:15
SBC JO 11-10Geldrop JO 11-510:15
SBC JO 11-11GBMC JO 11-610:15
SBC JO 10-1Acht JO 10-110:15
WODAN JO 9-2SBC JO 9-18:009:00
ST RKDSV/EDN JO 9-1SBC JO 9-2G8:459:45
Wilhelmina Boys JO 9-3SBC JO 9-3G9:0010:00
SBC JO 9-4Essche Boys JO 9-39:00
SBC JO 9-5GWODAN JO 9-49:00
SBC JO 9-6Tongelre JO 9-29:00
Wilhelmina Boys JO 9-6SBC JO 9-78:009:00
SBC JO 9-8Bladella JO 9-39:00
Geldrop JO 9-10GSBC JO 9-9G8:009:00
SBC JO 9-10GEFC JO 9-49:00
SBC JO 9-11GRKSV Nuenen JO 9-49:00
SBC JO 8-1Zwaluw VFC JO 8-19:00
FC Eindhoven AV JO 8-3SBC JO 8-28:159:15
SBC JO 8-3GWODAN JO 8-49:00
DOSKO ’32 G1SBC G 1G14:1515.15
WODAN 1SBC 114.30
RPCSBC 212.00
SBC 3WODAN 312.00
SBC 4Beerse Boys 511.00
Tongelre 2SBC 512.00
SBC 6Woenselse Boys 412.00
RKVVO 8SBC 712.00
SBC 8Wilhelmina Boys 810.00
Nuenen 13SBC 1114.30
SBC 12DVS 713.00
SVSOS VR1SBC VR110.30
SBC VR2Real Lunet VR110.15

Programma handbalvereniging Apollo week 9

WedstrijdAanvang
Apollo HS1Blerick HS120.30
Apollo E1Bouwcenter Centen HVW E109.05
Apollo HB1Niobe HB110.00
De Sprint D2Apollo D110.00
Apollo DB1HVM/Goodflooring HMC DB111.00
Apollo DS1VESPO DS112.05
De Sprint DS3Apollo DS212.10
HBS HS1Apollo HS313.20
Apollo HS2Olympia’89/DOS’80 HS213.20
Apollo HC1De Sprint HC114.30

Post article

Post article