Sportuitslagen en programma – week 9 2018

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 8 2018 en het programma van week 9 2018 van handbalvereniging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC week 8

Wedstrijd Uitslag
DVS JO 19-1 SBC JO 19-1 0-2
SBC JO 17-1 Dommelen JO 17-1 1-1
SBC JO 15-1 Rood Wit Veldhoven 1-0
SBC 1 Boskant 1 2-1
Zwaluw VFC 2 SBC 3 1-0

Uitslagen handbalvereniging Apollo week 8

Wedstrijd Uitslag
Apollo HS3 Oranje Wit HS2 30-27
Tremeg DS1 Apollo DS1 14-19
Apollo HC1 Saturnus HC1 20-21
Apollo D1 Jupiter ’75 D1 9-14
E.S.Z.V. Oktopus HS1 Apollo HS2 21-35
Habo ’95 DB1 Apollo DB1 11-16
Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2 Apollo HS1 24-30

Programma voetbalvereniging SBC week 9

 

Wedstrijd Vertrek Aanvang
SBC JO 19-1 DBS JO 19-1 15:30
Emplina JO 19-2 SBC JO 19-2 13:30 14:30
Acht JO 19-3 SBC JO 19-3 13:30 14:30
Zwaluw VFC JO 19-3 SBC JO 19-4 14:00 15:00
Bladella JO 17-1 SBC JO 17-1 12:00 13:00
SBC JO 17-2 SJO Juventud JO 17-1 15:15
SV Budel JO 17-2 SBC JO 17-4 13:30 14:30
Geldrop JO 17-5 SBC JO 17-5 14:00 15:00
SBC JO 17-6 EFC JO 17-3 15:15
Best Vooruit JO 15-2 SBC JO 15-1 12:00 13:00
SBC JO 15-2G FC Eindhoven AV JO 15-2 13:15
WODAN JO 15-4 SBC JO 15-3 12:00 13:00
DBS JO 15-6 SBC JO 15-4 11:30 12:30
RKSV Heeze JO 15-3 SBC JO 15-5 11:30 12:30
SBC JO 15-6 Nieuw Woensel JO 15-1 13:15
SBC JO 15-7G DBS JO 15-4 13:15
SBC MO 15-1 Bladella MO 15-1 13:15
Dommelen JO 13-1 SBC JO 13-1 10:30 11:30
SBC JO 13-2 Rood Wit’67/Plus JO 13-1 11:45
Acht JO 13-2 SBC JO 13-3 10:15 11:15
Nevelo JO 13-3 SBC JO 13-4 10:00 11:00
SBC JO 13-5 RKSV Nuenen JO 13-7 11:45
Bladella JO 13-4 SBC JO 13-6 10:00 11:00
SBC JO 13-7 WODAN JO 13-5 11:45
SV Budel MO 13-2 SBC MO 13-1 10:00 11:00
SC ’t Zand JO 12-2G SBC JO 12-1 10:15 11:15
Unitas ’59 JO 11-2 SBC JO 11-1G 9:15 10:15
Woenselse Boys JO 11-2 SBC JO 11-2G 9:15 10:15
SBC JO 11-3 Rood Wit ’67/Plus JO 11-1G 10:15
SBC JO 11-4 EFC JO 11-2 10:15
Tongelre JO 11-2 SBC JO 11-5G 9:30 10:30
SBC JO 11-6G RKVVO JO 11-3 10:15
FC Eindhoven AV JO 11-5 SBC JO 11-7 9:30 10:30
WODAN JO 11-5 SBC JO 11-8G 9:15 10:15
SBC JO 11-9 Unitas ‘ 59 JO 11-6 10:15
SBC JO 11-10 Geldrop JO 11-5 10:15
SBC JO 11-11G BMC JO 11-6 10:15
SBC JO 10-1 Acht JO 10-1 10:15
WODAN JO 9-2 SBC JO 9-1 8:00 9:00
ST RKDSV/EDN JO 9-1 SBC JO 9-2G 8:45 9:45
Wilhelmina Boys JO 9-3 SBC JO 9-3G 9:00 10:00
SBC JO 9-4 Essche Boys JO 9-3 9:00
SBC JO 9-5G WODAN JO 9-4 9:00
SBC JO 9-6 Tongelre JO 9-2 9:00
Wilhelmina Boys JO 9-6 SBC JO 9-7 8:00 9:00
SBC JO 9-8 Bladella JO 9-3 9:00
Geldrop JO 9-10G SBC JO 9-9G 8:00 9:00
SBC JO 9-10G EFC JO 9-4 9:00
SBC JO 9-11G RKSV Nuenen JO 9-4 9:00
SBC JO 8-1 Zwaluw VFC JO 8-1 9:00
FC Eindhoven AV JO 8-3 SBC JO 8-2 8:15 9:15
SBC JO 8-3G WODAN JO 8-4 9:00
DOSKO ’32 G1 SBC G 1G 14:15 15.15
WODAN 1 SBC 1 14.30
RPC SBC 2 12.00
SBC 3 WODAN 3 12.00
SBC 4 Beerse Boys 5 11.00
Tongelre 2 SBC 5 12.00
SBC 6 Woenselse Boys 4 12.00
RKVVO 8 SBC 7 12.00
SBC 8 Wilhelmina Boys 8 10.00
Nuenen 13 SBC 11 14.30
SBC 12 DVS 7 13.00
SVSOS VR1 SBC VR1 10.30
SBC VR2 Real Lunet VR1 10.15

Programma handbalvereniging Apollo week 9

Wedstrijd Aanvang
Apollo HS1 Blerick HS1 20.30
Apollo E1 Bouwcenter Centen HVW E1 09.05
Apollo HB1 Niobe HB1 10.00
De Sprint D2 Apollo D1 10.00
Apollo DB1 HVM/Goodflooring HMC DB1 11.00
Apollo DS1 VESPO DS1 12.05
De Sprint DS3 Apollo DS2 12.10
HBS HS1 Apollo HS3 13.20
Apollo HS2 Olympia’89/DOS’80 HS2 13.20
Apollo HC1 De Sprint HC1 14.30

Post article

Post article