Voetbaluitslagen 2 november – 8 november

SBC
Foto: Ons Son en Breugel
Nieuws

Dit zijn de voetbaluitslagen van SBC van maandag 2 november tot en met zondag 8 november.

Competitie

  • SBC A1 – Hilvaria A1: 3-3
  • De Valk A2 – SBC A4: 3-2

 

  • RPC B1 – SBC B1: 3-1
  • SBC B2 – RPC B3: 4-2
  • SBC B3 – Wodan B4: 1-4
  • SBC B4 – RKVVO B4: 3-1
  • DBS B4 – SBC B5: 1-9

 

  • SBC C1 – RKSV Heeze C1: 5-0
  • Woenselse Boys C2 – SBC C2: 3-1
  • Acht C2 – SBC C3: 2-5
  • Unitas ’59 C5 – SBC C4: 2-4
  • Emplina C5 – SBC C5: 1-5
  • Unitas ’59 C7 – SBC C6G: 3-8
  • SBC C7G – Unitas ’59 C8: 2-3

 

  • SBC D1 – Kozakken Boys D1: 2-2
  • Wilhelmina Boys D2 – SBC D2: 2-0
  • SBC D3 – Jong Brabant D2: 4-2
  • Acht D2 – SBC D4G: 2-1
  • SBC D5 – Wilhelmina Boys D4: 1-4
  • SBC D6G – Wodan D5: 5-5
  • SBC D7G – EMK D5: 5-1
  • Oirschot Vooruit D6 – SBC D8: 1-5

 

  • Best Vooruit E1 – SBC E1: 9-3
  • Wodan E2 – SBC E2: 3-5
  • SBC E3 – Unitas ’59 E4: 5-1
  • SBC E4 – Wodan E4: 5-1
  • SBC E5 – Woenselse Boys E3: 6-1
  • DBS E6 – SBC E6: 7-1
  • SBC E7 – Unitas ’59 E12: 4-2
  • Geldrop E8 – SBC E9: 3-4
  • DVS E4 – SBC E10: 3-2
  • Wilhelmina Boys E6 – SBC E11: 10-0
  • Nieuw Woensel E2 – SBC E12: 10-6

 

  • Jong Brabant F1 – SBC F1: 1-1
  • Oirschot Vooruit F1G – SBC F2: 6-3
  • Braakhuizen F1 – SBC F3: 5-1
  • SBC F4 – Unitas ’59 F6: 3-7
  • SBC F5G – Real Lunet F1: 4-2
  • SBC F6 – Unitas ’59 F7: 6-2
  • EMK F3 – SBC F8: 6-0
  • SBC F9 – Oirschot Vooruit F8: 14-0
  • Unitas ’59 F14 – SBC F10G: 4-5

 

  • DBS JG1 – SBC JG1G: 0-8
  • SBC JG2G – Brederodes JG2G: 7-2
  • SBC JG3G – Roosendaal JG1:
  • SBC MA1 – OJC Rosmalen MA2: 9-0
  • SV Valkenzwaard MD1 – SBC MD1: 0-4
  • SBC VR1 – RPC VR1: 0-7

 

  • SBC 1 – EMK 1: 1-1
  • SBC 2 – RPC 3: 0-1
  • Unitas ’59 3 – SBC 3: 0-3
  • Nieuw Woensel 3 – SBC 4: 5-1
  • PSV 3 – SBC 5: 2-3
  • Best Vooruit 5 – SBC 6: 6-0
  • Braakhuizen 7 – SBC 7: 9-4
  • De Raven 4 – SBC 9: 1-0
  • SBC 10 – EMK 1: 3-0
  • Una 12 – SBC 12: 0-4

Beker

  • Nieuw Woensel C2 – SBC C4: 2-8
  • SBC D8 – Nuenen D5: 2-4
  • SBC E3 – Nieuw Woensel E1: 7-1
  • SJO Juventud E1 – SBC E6: 11-1
  • Oirschot Vooruit F3G – SBC F7: 4-0
  • SBC F8 – Acht F4G: 1-5

Post article

Post article

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.