Tijd om weer eens ouderwets een weekflits te doen. Met deze week de helden van Son en Breugel, nog meer raadsleden en een andere blik op natuur- en bosbeheer.
Luie zaterdagavond
Normaal is iedere eerste zondag van de maand Lazy Sonnie Afternoon, maar af en toe wijkt de organisatie daar van af voor iets bijzonders. Daarom is het komende zaterdag Lazy Sonnie Afternoon met lokale helden: Julia Evers, Aris Weel en Cornelis le Mair. Een avond gevuld met allerlei anekdotes en natuurlijk muziek. Liedjes van zichzelf en anderen, waarbij een uitstapje zeker niet geschuwd wordt. Kaartjes kosten 5 euro en meer info vind je hier.
Installatie 50% voltooid
Vorige week zijn de nieuwe door jullie gekozen leden van de gemeenteraad geïnstalleerd. Komende donderdag worden de burgerleden geïnstalleerd. Daarnaast praat de gemeenteraad over een rapport over openbaarheid van bestuur, lokaal sociaal bemiddeling, beheer van kunst in de openbare ruimte en de uitbreiding van begraafplaats Wolfswinkel. De livestream en meer informatie vind je hier.
Daar zijn wel hogere bomen gevallen
Wat je ook vindt van het beheer van natuur en bossen in onder andere ’t Harde Ven en de Sonse Bergen, er is één partij die het anders wil: Natuurbelang Son en Breugel. Komende dinsdag houden zij een informatieve bijeenkomst waarin ‘natuurvolgend bosbeheer’ verder wordt toegelicht in twee sessies. Daarnaast is er ruimte om vragen te stellen en te discussiëren. Lees hier hoe laat deze gratis sessies in het Vestzak zijn.
Check de weekflits
Iedere week op de hoogte blijven wat er die week te beleven valt in Son en Breugel? We publiceren de weekflits iedere week op maandagen op Youtube, de stories op Instagram en Facebook en TikTok. Zelf een evenement toevoegen in de agenda van Ons Son en Breugel kan door dit formulier in te vullen of natuurlijk via email: redactie@onssonenbreugel.nl.