Zoek
Sluit dit zoekvak.

Inschrijven Ons Dorp Kwist 2018 vanaf 1 maart

Inschrijven Ons Dorp Kwist 2018 vanaf 1 maart
Foto: Ons Son en Breugel

Vanaf donderdag 1 maart aanstaande is het weer zover. Je kunt vanaf deze datum inschrijven voor de zesde editie van Ons Dorp Kwist.

Dit jaar zal de kwisavond plaatsvinden op vrijdag 5 oktober waarna de feestavond met prijsuitreiking op 27 oktober gepland staat. Noteer deze data dus alvast in je agenda.

De teamcaptains van vorig jaar worden allemaal weer aangeschreven maar de organisatie daagt ook nieuwe teams uit om zich in te schrijven en de competitie aan te gaan. Zij rekenen weer op een grote opkomst en hopen op jullie enthousiasme. Inschrijven kan tot 1 september op de website www.onsdorpkwist.nl. Ook dit jaar loont het om er vlug bij te zijn. Alle teams die voor 1 april inschrijven zullen hier tijdens de kwisavond zeker voordeel van ondervinden. Op welke manier wordt later bekend gemaakt.

Graag ziet de organisatie van Ons Dorp Kwist jullie in grote getalen op vrijdag 5 oktober.