Sportuitslagen en programma – week 47

sportuitslagen voetbalvereniging SBC en handbalvereniging Apollo
Foto: Pixabay CC0
Nieuws

Dit zijn de sportuitslagen van week 46 2017 en het programma van week 47 2017 van voetbalvereniging SBC en handbalverenging Apollo.

Uitslagen voetbalvereniging SBC 18 en 19 november

Wedstrijd Uitslag
SBC JO 19-1 Taxandria JO 19-1 4-0
SBC JO 19-2 Brabantia JO 19-2 2-1
SBC JO 19-3 Terlo JO 19-1 Uitgesteld
Essche Boys JO 19-1 SBC JO 19-4 9-0
Jong Brabant JO 17-1 SBC JO 17-1 0-2
SBC JO 17-2 Unitas ’59 JO 17-4 1-2
SBC JO 17-4 Oirschot Vooruit JO 17-3 5-0
SBC JO 17-5 Vrij
Riel JO 17-2 SBC JO 17-6 1-1
SBC JO 15-1 RKSV Nuenen JO 15-2 0-0
ST RKDSV/EDN’56 JO 15-1 SBC JO 15-2G 8-1
RPC JO 15-4 SBC JO 15-3 1-5
SBC JO 15-4 UNA JO 15-3G 3-4
Acht JO 15-3 SBC JO 15-5 2-4
Brabantia JO 15-4 SBC JO 15-6 3-7
SBC JO 15-7G DOSL JO 15-3G 2-1
SV Budel MO 15-1 SBC MO 15-1 3-0
SBC JO 13-1 Dommelen JO 13-1 3-2
Hapert JO 13-1 SBC JO 13-2 1-0
FC Eindhoven AV JO 13-4 SBC JO 13-3 1-12
SBC JO 13-4 OJC Rosmalen JO 13-7 5-2
SBC JO 13-5 Hoogeloon JO 13-1 0-6
SBC JO 13-6 Nieuw Woensel JO 13-1 4-2
UNA JO 13-5G SBC JO 13-7 0-1
SBC MO 13-1 FC Eindhoven AV MO 13-2 0-3
Margriet JO 12-1 SBC JO 12-1 4-1
SBC JO 11-1G WODAN JO 11-1 2-6
SBC JO 11-2G Gestel JO 11-1 8-0
Woenselse Boys JO 11-4 SBC JO 11-3 4-2
SBC JO 11-4 Wilhelmina Boys JO 11-2 0-9
RKSV Nuenen JO 11-4 SBC JO 11-5G 2-1
Braakhuizen JO 11-5 SBC JO 11-6G 2-9
SBC JO 11-7 Woenselse Boys JO 11-5 5-3
SV Budel JO 11-7 SBC JO 11-8G 0-1
SBC JO 11-9 VOAB JO 11-9 3-7
SBC JO 11-10 Unitas ’59 JO 11-10 3-2
SV Valkenswaard JO 11-6 SBC JO 11-11G 20-0
Taxandria JO10-1 SBC JO 10-1 2-2
Best Vooruit JO 9-1 SBC JO 9-1
SBC JO 9-2G Bladella JO9-2
RPC JO 9-5 SBC JO 9-3G
SBC JO 9-4 Marvilde JO 9-2
SBC JO 9-5G SDO’39 JO 9-2
Unitas “59 JO 9-5 SBC JO 9-6
SV Valkenswaard JO 9-6 SBC JO 9-7
SBC JO 9-8 Tongelre JO 9-3
Helvoirt JO 9-2 SBC JO 9-9G
SBC JO 9-10G FC Eindhoven AV JO 9-6
UNA JO 8-1G SBC JO 8-1
SBC G 1G RKKSV G 2G 7-5
EBOH JG 1G SBC JG 1G 7-3
MVC 1 SBC 1 0-5
Dommelen 2 SBC 2 2-2
SBC 3 Spoordonkse Boys 2 2-0
SBC 4 Wilhelmina Boys 3 2-5
SBC 5 Acht 5 7-4
SBC 6 Best Vooruit 6 2-6
Beerse Boys 11 SBC 7 1-9
SBC 8 HSE 4 0-3
Nieuw Woensel 9 SBC 9 0-3
SBC 10 DBS 4 0-9
Heeze 5 SBC 11 1-6
Nederwetten 4 SBC 12 5-4
RKDSV VR2 SBC VR1 2-5
SBC VR2 Cranendonck VR2 6-6

Uitslagen handbalvereniging Apollo 18 en 19 november

Wedstrijd Uitslag
Dongen HS1 Apollo HS1 30-32
Olympia’89/DOS’80 HS2 Apollo HS2 21-27
Blerick HS1 Apollo HS1 16-16
Apollo D1 De Sprint D2 23-12
Apollo DB1 PSV Handbal DB1 10-16
VESPO DS1 Apollo DS1 16-23
De Sprint HC1 Apollo HC1 25-10
Apollo HS3 HBS HS1 31-25
Apollo DS2 De Sprint DS3 31-25

Programma voetbalvereniging SBC 25 en 26 november

Wedstrijd Vertrek Aanvang
Acht JO 19-1 SBC JO 19-1 14:30
RKSV Nuenen JO 19-5 SBC JO 19-2 14:30 15:30
Riethoven JO 19-1 SBC JO 19-3 13:30 14:30
SBC JO 19-4 Oirschot Vooruit JO 19-2 15:15
SBC JO 17-1 Rijen JO 17-1 13:15
Woenselse Boys JO 17-2 SBC JO 17-2 11:45 12:45
SBC JO 17-4 Vrij
Zwaluw VFC JO 17-6 SBC JO 17-5 12:00 13:00
SBC JO 17-6 Unitas ’59 JO 17-7 15:15
Rood Wit Veldhoven JO 15-1 SBC JO 15-1 12:00 13:00
SBC JO 15-2G De Raven JO 15-1 11:45
SBC JO 15-3 FC Eindhoven AV JO 15-4M 13:15
SBC JO 15-4 Unitas ’59 JO 15-6G 13:15
SBC JO 15-5 Woenselse Boys JO 15-2 13:15
SV Valkenswaard JO 15-5 SBC JO 15-6 12:15 13:15
RKSV Nuenen JO 15-7 SBC JO 15-7G 11:15 12:15
SBC MO 15-1 Geldrop MO 15-1 13:15
EFC JO 13-1 SBC JO 13-1 10:30 11:30
Sarto JO 13-2 SBC JO 13-2 07:45 08:30
SBC JO 13-3 RKSV Nuenen JO 13-6 11:45
SBC JO 13-4 Vrij
SBC JO 13-5 OVC’26 JO 13-3 11:45
Wilhelmina Boys JO 13-3 SBC JO 13-6 10:15 11:15
SBC JO 13-7 Rood Wit Veldhoven JO 13-3 11:45
Bladella MO 13-1 SBC MO 13-1 08:45 09:45
SBC JO 12-1 FC Eindhoven AV JO 12-1 11:45
RKSV Nuenen JO 11-1 SBC JO 11-1G 08:45 09:45
SBC JO 11-2G ZSC JO11-1 10:15
SBC JO 11-3 DBS JO 11-6 10:15
RKSV Nuenen JO 11-3 SBC JO 11-4 08:45 09:45
SBC JO 11-5G FC Eindhoven AV JO 11-3 10:15
SBC JO 11-6G Unitas’59 JO 11-8 10:15
HSE JO 11-1 SBC JO 11-7 08:15 09:15
WODAN JO 11-5 SBC JO 11-8G 09:15 10:15
Oirschot Vooruit JO 11-3 SBC JO 11-9 09:00 10:00
Acht JO 11-3 SBC JO 11-10 09:00 10:00
Woenselse Boys JO 11-6 SBC JO 11-11G 09:15 10:15
SBC JO 10-1 Dommelen JO 10-1 10:15
SBC JO 9-1 SV Valkenswaard JO 9-1 09:00
Best Vooruit JO9-2 SBC JO 9-2G 08:15 09:15
SBC JO 9-3G Geldrop JO 9-4 09:00
Riethoven JO 9-1 SBC JO 9-4 09:00 10:00
Beerse Boys JO 9-3 SBC JO 9-5G 08:30 09:30
SBC JO 9-6 SJO Juventud JO 9-2 09:00
SBC JO 9-7 RPC JO 9-7 09:00
Unitas ’59 JO 9-5 SBC JO 9-8 08:15 09:00
SBC JO 9-9G S.C.I. JO 9-3 09:00
Wilhelmina Boys JO 9-5 SBC JO 9-10G 08:00 09:00
Brabantia JO 8-1 SBC JO 8-1 08:15 09:15
SBC G 1G Vrij
SBC JG 1G RKDVC JG 1G 11:45
SBC 1 ASV’33 1 14:30
SBC 2 Braakhuizen 2 12:00
Braakhuizen 3 SBC 3 11:00
SBC 4 Taxandria 2 10:00
Unitas’59 7 SBC 5 12:00
Nuenen 8 SBC 6 10:00
SBC 7 Spoordonkse Boys 6 13:00
SBC 9 RKGSV 4 13:00
Oirschot Vooruit 7 SBC 10 11:30
SBC 11 RKVVO 9 12:00
SBC 12 Acht 9 13:00
Pusphaira VR3 SBC VR1 10:00
Emplina VR2 SBC VR2 10:00

Programma handbalvereniging Apollo 25 en 26 november

Wedstrijd Aanvang
Avanti HS1 Apollo HS2 21:00
Bergeijk HC1 Apollo HC1 11:30
MHV’81 D2 Apollo D1 15:00
Vlug en Lenig HS2 Apollo HS1 19:00
Apollo HS3 Lido HS1 20:30
Apollo HB1 K.P.J. Beek en Donk HB1 09:05
Apollo DB1 Swift DB1 10:10
Apollo HS2 handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS2 11:20
VHC ’13 DS2 Apollo DS2 13:45
PSV Handbal DS3 Apollo DS1 14:40

Download nu de app van Ons Son en Breugel voor iOS in de App Store Download nu de app van Ons Son en Breugel voor Android in Google Play

Post article

Post article