De sloop van de Bongerd heeft ook gevolgen voor de bezoekers van de Boerderij, die de ingang verplaatst heeft.
De sloop werd eerder uitgesteld vanwege de mogelijke aanwezigheid van vleermuizen. Nu de sloop echt gaat beginnen betekent dit ook dat er voor de Boerderij wijzigingen plaatsvinden, omdat het parkeerterrein niet meer bereikbaar zal zijn.
De entree van de Boerderij is verplaatst. Bezoekers kunnen nu vanaf de Asteroïdenlaan tussen de veranda en de boulesbanen doorlopen naar de ingang. Parkeren mag voortaan aan de rechterkant van de weg aan de kant van het gebouw. Daar gold een stopverbod, maar dat is opgeheven.
Bij deze entree is een invalidenparkeerplaats met een bord aangegeven. Verzocht wordt om twee parkeerplekken vrij te houden voor mindervaliden. De verwachting is dat de nieuwe Bongerd wordt opgeleverd eind december 2024.



